7 ساعت مچی زنانه جدید در 2020

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

 در اینجا ما 7 عدد ساعت‌ مچی زنانه جدید و مناسب برای انواع سلیقه ها را برای هدیه دادن در مناسبت ها،  به شما معرفی میکنیم

ALEXANDER SHOROKHOFF

این ساعت از تغییر فصل‌ها الهام گرفته است. این مدل جدید پاییزی از الکساندر شوروخوف دارای صفحه ساخت دست ساز است. بدنه ساعت 39 میلیمتر بوده و از جنس طلا می‎باشد و تا عمق 50 متری ضد آب است. کالیبر موجود در این ساعت تا 45 ساعت انرژی را در خود نگه می‎دارد و قیمت آن برابر با 2.100 دلار است.

BELL & ROSS

ساعت جدید Bell & Ross BR 05 Black Steel & Gold از ترکیب استیل و طلای 18 عیار ساخته شده. عرض قاب این ساعت به قطر 40 میلیمتر می‎باشد. این ساعت تا عمق 100 متری ضد آب بوده و قیمت آن برابر با 10.900 دلار است.

BLANCPAIN

طراحی مجموعه Villeret در سنت ساعت‌سازی ریشه دواند. این ساعت دارای بدنه باریک بوده و نشانگرهای ساعت آن از جنس طلا هستند. عرض قاب ساعت 38 میلیمتر است. قیمت ساعت نیز برابر با 22.200 دلار است. این ساعت تا 100 ساعت انرژی را در خود ذخیره می‌کند.

BOVET

این برند مجموعه‎های زنانه خود را در سال 2020 گسترش داد. قاب ساعت دارای قطر 36 میلیمتری است. کالیبر ساعت تا 42 ساعت انرژی را در خود ذخیره می‌کند. قیمت ساعت نیز برابر با 24.500 دلار است.

BULGARI

ساعت  Divas’ Dream علاقه BULGARI برای استفاده از مواد غیر عادی و رنگ‌های زنده را نشان داد. قطر قاب این ساعت 37 میلیمتر بوده و جنس آن از طلای سفید است. قیمت این ساعت برابر با 28.500 دلار می‌باشد. کالیبر استفاده شده در این ساعت BVL 191 نام دارد.

CHOPARD

ساعت جدید این برند دارای قطر 41 میلیمتری بوده و تا عمق 100 متری ضد آب است. این ساعت قیمتی برابر با 49.300 دلار دارد.

F.P. JOURNE

ساعت Octa Divine دارای قاب به قطر 36 میلیمتر می‏باشد. بدنه و صفحه ساعت دارای الماس‌هایی بر روی خود هستند. کالیبر این ساعت اتوماتیک می‏باشد. قیمت این ساعت برابر با 73.600 دلار است.

 

7 ساعت مچی زنانه جدید در 2020
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم