جدیدترین ساعت مچی ضدآب مخصوص غواصان حرفه ای

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ نویسنده | مترجم:

شرکت Ball Watch با ساعت Engineer Hydrocarbon DeepQUEST II غواصان را نشانه گرفته است.

پاییز گذشته، زمانی که دنیای ساعت به آرامی خود را آماده تعطیلات کرده بود، شرکت Ball Watch که دفتر مرکزی آن در سوئیس است آخرین ویرایش از ساعت خود را با نام Engineer Hydrocarbon DeepQUEST II معرفی نمود. این معرفی نسبت به دیگر معرفی‌های این شرکت در سال 2020 (مثل معرفی Engineer Hydrocarbon Original و Engineer Master II Diver Worldtime) مهم‌تر بود. هدف ساعت مچی جدید برای غواصان حرفه‌ای بود و نگرش جدیدی را از این برند به دنیا نشان داد.

این ساعت بسیار مقاوم بوده و ویژگی‌هایی داد که خواندن ساعت را برای غواصان بسیار راحت می‌کند. بدنه ساعت از مونوبلوک تیتانیومی سخت با قطر 42 میلیمتر تهیه شده است. ارتفاع قاب این ساعت بالا بوده و برابر با 15.5 میلیمتر است. بندهای این ساعت از جنس پلاستیکی و یا تیتانیومی و استیل می‌باشد. تاج ساعت ظاهر پیازی داشته و دارای یک منبع خالی کردن هلیوم می‌باشد.

اطراف صفجه ساعت یک زه 60 دقیقه‌ای قرار گرفته است که در هر ده دقیقه با علامتی این موضوع مشخص شده است. عقربه بلند دقیقه این ساعت به سبک عقربه دیگر ساعت‌های غواصی است. در هر ساعت با علامت‌هایی این موضوع مشخص شده است.یک نمایشگر تاریخ نیز در کنار ساعت سه موجود میباشد. از رنگ Super-LumiNova و تیوب‌های تریتیوم برای کمک به خواندن ساعت در تاریکی استفاده می‏شود.

در درون این ساعت مچی ضد آب از موتور کالیبر Ball caliber RR1101-C که مبنی بر ETA 2892-A2 است استفاده شده است. این کالیبر اتوماتیک بوده و گواهی کرونومتری COSC را نیز با خود به همراه دارد. این ساعت تا مقدار A/m 4.800 آنتی‌مغناطیس بوده و تا Gs 7.500 نیز در برابر شوک مقاوم است. به علاوه این ساعت قابلیت ذخیره انرژی به مدت 42 ساعت را بر عهده دارد.

بدنه تیتانیومی این ساعت مردانه اسپرت تا عمق 1.000 متری (3.300 فوت) ضد آب است. با این خصوصیات و دیگر خصوصیات این ساعت، کاملاً مشخص است که این ساعت مچی غواصی  برای غواصان حرفه‌ای ساخته شده است. 

البته این موضوع نیز به چشم میخورد که طراحی ساعت از طراحی‌های سنتی فاصله گرفتهاست و احتمالاً افراد خاصی را هدف بگیرد و مسلماً Ball نیز از این موضوع آگاه است و ساعت مذکور را برای طرفداران سرسختش عرضه کرده تا قشر بزرگی از جمعیت. 

 

جدیدترین ساعت مچی ضدآب مخصوص غواصان حرفه ای
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم