6 ساعت مکانیکی با قیمت کمتر از 3.500 دلار

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:
6 ساعت با قیمت کمتر از 3.500 دلار با قابلیت ذخیره انرژی بالا

از بین تمام روندهای مختلف که در دنیای ساعت در حال رشد هستند، بهبود میزان زمان انرژی ذخیره شده در ساعت مچی های مکانیکی در میان عملی‌ترین روندهای حال حاضر دنیا است. داشتن یک ساعت مچی مکانیکی که بعد از کنار گذاشتن برای چند روز همچنان کار کند، یک ساعت لوکس و ایده آل به نظر می‌آید که بسیاری از آن استقبال میکنند. وقتی شما یک ساعت مکانیکی داشته باشید، دیگر نگران تمام شدن و هزینه های باتری ساعت نیستید و فقط کافیست ساعت مچی مکانیکی شما زمان بیشتری برای ذخیره انرژی نمایش ساعت را داشته باشد تا شما را راضی کند.
در حال حاضر ساعت‌های زیادی زیر قیمت 3.500 دلار در دسترس است که سه یا بیش از سه روز انرژی در خود ذخیره می‏کنند. در این مقاله به معرفی 6 ساعت از این لیست می‌پردازیم.

Certina DS-1 

سرتینا (Certina) برندی است که بیشتر به خاطر ساعت‌های غواصیش معروف است. با این وجود، این برند الماس پنهان خود را در این لیست دارد. ساعتی با 80 ساعت قابلیت ذخیره انرژی با نام Certina DS-1

این ساعت در رنگها مختلفی موجود است. همگی ساعت‌ها از کالیبر Powermatic 80 استفاده می‌کنند. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت بیش از 3 روز را دارد. قیمت این ساعت به طور حدودی برابر با 650 دلار است.

Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium

برند تیسوت ( Tissot ) نیز از کالیبر خودش با نام Powematic 80 استفاده می‌کند. ساعت Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium اولین ساعت از این برند است است که از کالیبر نام برده، استفاده میکند.

قیمت این ساعت از 750 دلار شروع شده و برای مدل‌های استیل با بند چرمی تا 1.495 دلار نیز افزایش می‏یابد.

Hamilton Jazzmaster Power Reserve Auto

آخرین ساعت از گروه سواچ که در این لیست می‌آوریم، Hamilton Jazzmaster Power Reserve Auto نام دارد. این ساعت نیز حدود 80 ساعت انرژی را در خود ذخیره میکند. کالیبر استفاده شده در این ساعت Hamilton Caliber H-13 نام دارد.

این ساعت با صفحات رنگ‌های مختلفی موجود است. به علاوه یک نشانگر ذخیره انرژی نیز در این ساعت موجود است تا شما را از میزان انرژی باقیمانده مطلع کند. 

قیمت ساعت مذکور به طور حدودی برابر با 80 دلار است. به علاوه به نظر می‌رسد کالیبر استفاده شده در این ساعت به روزرسانی از کالیبر Powermatic 80 است. قمیت ساعت برای مدل استیل با بند چرمی برابر با 1.245 دلار و برای مدل با بند استیل برابر با 1.495 دلار است.

Christopher Ward C65 Trident Diver SH21 Limited Edition

کالیبر استفاده شده در این ساعت با نام Caliber SH21 قابلیت ذخیره انرژی به مدت 120 ساعت را دارد. این کالیبر دارای گواهی COSC نیز است. ساعت مذکور قابلیت ذخیره انرژی به مدت 5 روز را داشته و تا عمق 150 متری ضد آب است. قیمت این ساعت برابر با 2.170 دلار است.

Baume & Mercier Clifton Baumatic

ساعت Baume & Mercier Clifton Baumatic در زمان عرضه بسیار مورد بحث قرار گرفت. کالیبر استفاده شده در این ساعت قابلیت ذخیره انرژی به مدت 5 روز را دارد. 

قیمت مدل استاندارد این ساعت برابر با 2.990 دلار است. البته قیمت ساعت تا 12.200 دلار نیز افزایش می‌یابد.

Oris Aquis Date Calibre 400

ساعت Oris Aquis Date Calibre 400 مجهز به کالیبر Caliber 400 است که توسط خود Oris توسعه یافته است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 5 روز را دارد. به علاوه ساعت مذکور دارای وارانتی 10 ساله بوده و تا عمق 300 متری (30 اتمسفر فشار هوا زیر آب) ضد آب است.

قیمت ساعت نیز برابر با 3.330 دلار است.

 

6 ساعت مکانیکی با قیمت کمتر از 3.500 دلار
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم