امگا ساعت مچی المپیک 2022 را تولید کرد

حالت مطالعه
شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

سرنوشت بازی‌های المپیک تابستانی 2020 توکیو همچنان مشخص نیست. این مسابقات یک بار به تعویق افتاد و مقرر شد که در ژانویه سال 2021 برگزار شود ولی همچنان برگزاری همچین مسابقاتی معلوم نیست. اما برنامه‌های بازی زمستانی 2022 در پکن تا کنون طبق برنامه پیش می‌رود و برند امگا بار دیگر به عنوان زمان سنج رسمی این بازیها انتخاب شده است. طبق سنت نیز این برند یک ساعت مچی  مخصوص برای شمارش معکوس این مسابقات ساخته است. نام این ساعت Seamaster Diver 300M “Beijing 2022” Special Edition می‌باشد.

بدنه ساعت از جنس استیل ضد زنگ بوده و عرض قاب آن برابر با 42 میلیمتر است. بدنه ساعت طوری طراحی شده است که این ساعت تا عمق 300 متری ( 30 اتمسفر فشار هوا زیر آب) ضد آب است. زه این ساعت به صورت یک جهته بوده و از تیتانیوم درجه 5 ساخته شده است. 

صفحه ساعت به رنگ آبی و جنس آن از سرامیک است. علائم و عقربه‌های ساعت دارای پوشش Super-LumiNova  (نوعی شب نما) است. در ساعت‌های 2، 4، 8، 10 و 12 از علائم خاصی استفاده شده است که دارای رنگ مخصوص به خود هستند و هر رنگ نشانی از 5 رنگ نماد المپیک را دارد.

پشت بدنه ساعت صیقل شده است و تم المپیک بر روی آن هک شده. به علاوه کلمه Beijing 2022 نیز بر روی آن مشاهده می‏شود. در درون این ساعتمچی مردانه از کالیبر کرنومتر Chronomat Caliber 8800 استفاده شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 55 ساعت را دارد. همانند تمام کالیبرهای Master Chronometer، این کالیبر نیز 8 تست بسیار سخت را از Swiss Federal Institute of Metrology (مؤسسه اندازه‌گیری فدرال سوئیس) برای بررسی مقاومت در برابر میدان مغناطیسی، مقاومت و دقت مورد نظر  را گذرانده است. 

این ساعت مچی ورزشی از امگا در جعبه‌ای مخصوص با علامت خاص و رسمی پکن 2022 ارائه خواهد شد.
طبق بیانیه شرکت امگا، این ساعت در آپریل 2020 و با قیمت 6.150 دلار در دسترس خواهد بود.

 

امگا ساعت مچی المپیک 2022 را تولید کرد
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم