همکاری برمونت با تیم فوتبال راگبی انگلستان برای ساخت ساعت مچی

حالت مطالعه
شنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

برمونت (Bermont) دومین سال همکاری با تیم راگبی انگلستان را با ساعت غواصی جدید RFU 150 GMT اعلام کرد

ساعت‌ساز بریتانیایی، "برمونت (Bermont)" دومین ساعت مچی از پنجمین سال همکاری اش با تیم ملی راگبی انگلستان را به عنوان زمان‌سنج رسمی، فاش کرد. در حالی که نام این ساعت RFU 150 تا حدودی نامی فنی دارد، در واقع از 150 امین سالگرد اتحادیه فوتبال راگبی (هیئت حاکمه راگبی در انگلستان) الهام گرفته شده است. 

ساعت مچی جدید از مدل Bermont Rose که در سال پیش معرفی شده بود، الهام گرفته است. ساعت Bremont Rose اولین ساعتی بود که تحت این همکاری عرضه شده بود. شاید این ساعت از منظر بعضی جنبه‌ها مثل پشت بدنه استیل با ساعت Bermont Rose متفاوت باشد، اما از منظر مقاومت در برابر آب تا عمق 500 متری آب (50 اتمسفر فشار هوا زیر آب) و طراحی کلی شباهت زیادی باهم دارند.

بدنه این ساعت مچی مردانه از استیل ضد زنگ بوده و بسیاری از خصوصیاتش از یک ساعت غواصی با نام Supermarine 500 الهام گرفته شده است. تاج این مدل بر روی ساعت 2 قرار دارد. به علاوه این ساعت دارای یک زه سرامیکی غواصی میباشد.
لباس های تیم ملی راگبی انگلستان، شامل رنگهای آبی تیره، و بخش‌های سفید و قرمز است که این رنگ‌ها در زه و همچنین صفحه این ساعت نیز مشاهده میشود. به علاوه بدنه ساعت نیز به یک بند استیل با پرداخت نهایی صیقلی و براق متصل شده است.

از شیشه کریستال یاقوت کبود ضد انعکاس  و ضد خش،برای محافظت صفحه استفاده شده. لبه بیرون دارای اعداد با فونت Arabic بوده و مقیاس 24 ساعت دارد. در بالای صفحه ساعت عدد 24 به چشم می‌خورد، این در حالی است که در پایین آن کلمه Twickenham به چشم میخورد. این کلمه نام استادیوم ملی تیم راگبی انگلستان است.

صفحه اصلی دارای یک حلقه دقیقه شمار سفید رنگ است و در کنار ساعت سه یک نمایشگر تاریخ وجود دارد. از متفاوت بودن طراحی در این ساعت مچی لوکس می شود به طراحی عقربه هایش اشاره کرد.
عقربه ساعت در بالایش شبیه پیاز است، عقربه دقیقه در بالایش رنگ قرمز رنگ دیده میشود. عقربه ثانیه به صورت آبنبات بوده و عقربه GMT نیز دارای فلش قرمز رنگ میباشد.

در داخل موتور این ساعتمچی از کالیبر Caliber 11 1/4”” BE-93-2AV استفاده شده است که قابلیت ذخیره انرژی به مدت 42 ساعت را دارد.

همانطور که اشاره کردیم، این ساعت مچی برای فصل 2021 راگبی انگلستان تولید شده است و قیمت این ساعت نیز برابر با 4.995 دلار است.

 

همکاری برمونت با تیم فوتبال راگبی انگلستان برای ساخت ساعت مچی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم