3 ساعت مچی زنانه الماس دار از Patek Philippe

حالت مطالعه
دوشنبه ۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

 برند Patek Philippe با ساعت مچی های جدید بانوان در امسال پیشرو میشود

مانند بسیاری از کمپانی های ساعت مچی لوکس که در پلتفرم دیجیتال Watch & Wonders شرکت می‌کنند، پاتک فیلیپ نیز اکثر ساعت مچی های جدید خود را در بهار عرضه خواهد کرد. با این حال، این برند، 3 مدل Twenty~4 را در روز ولنتاین به بازار عرضه کرد.

یکی از ساعت‌های اضافه شده به مجموعه Twenty~4، از سال 1999 که قاب ساعت‌ها دارای شکل  مستطیلی بودند الهام گرفته است. این ساعت مجهز به کالیبر سوئیسی کوارتز است. دو مدل دیگر نیز دارای بدنه‌ای دایره‌ای شکل و کالیبر مکانیکی اتوماتیک هستند.


برای شروع ساعت مچی زنانه با کالیبر کوارتزی و شماره مرجع 4910/1201R-001 را بررسی می کنیم. این ساعت از جنس طلای رزگلد است، رنگ صفحه ساعتمچی نیز به رنگ قهوه‌ای شکلاتی میباشد. روی زه ساعت در مجموع 36 الماس به وزن 57/0 قیراط استفاده شده است.

در درون این ساعتمچی زنانه شیک، از کالیبر کوارتز E15 quartz استفاده شده است. قیمت این ساعت برابر با 44.947 دلار میباشد.

یکی از ساعت مچی های زنانه با کالیبر مکانیکی از جنس استیل و دیگری از جنس طلای 18 عیار رزگلد میباشد.  مدل استیل با شماره مرجع 7300/1200A-011 دارای رنگ صفحه سبز زیتونی میباشد. اعداد ساعت با فونت Arabic و از جنس طلای سفید هستند. در بالای عدد 6 نیز یک نمایشگر تاریخ وجود دارد.

شکل قاب گرد این ساعت مچی نگین دار 36 میلیمتر بوده و دارای 160 الماس به وزن 77/0 قیراط است.همچنین کالیبر استفاده شده در این ساعت Caliber 324 SC نام دارد و قیمت آن برابر با 27.796 دلار است.

ساعت مچی زنانه دیگر این برند با شماره مرجع 7300/1200R-011 دارای بدنه به قطر 36 میلیمتر و از جنس رز گلد می‌باشد. رنگ صفحه ساعت نیز رز گلد می‌باشد. همانند مدل دیگر اعداد این ساعت با فونت Arabic نوشته شده است و بالای ساعت یک نمایشگر تاریخ وجود دارد.

کالیبر استفاده شده در این ساعت مچی زنانه نیز کالیبر Caliber 324 S C با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 45 ساعت است. قیمت این ساعت برابر با 48.495 دلار است. 

 

3 ساعت مچی زنانه الماس دار از Patek Philippe
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم