تلفیق ساعت مچی با کیهان

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

ساعت‌ساز آلمانی به اسم MeisterSinger با طراحی ساعت‌های منحصر به فرد غریبه نیست. این برند با معرفی ساعت‎‌های روزمره غیر معمول و در عین حال مقرون به صرفه شهرت ویژه‌ای برای خود دست و پا کرده است. آخرین ساعت مچی که با این روش تولید کرده است، چندی پیش رونمایی شد. در این مقاله به بررسی ساعت مچی نسخه محدود جدید Astroscope Edition می‌پردازیم.

الهام گرفتن ساعت مچی جدید از ساعت اصلی و قدیمی:

این ساعت مچی جدید از ساعت قدیمی Astroscope الهام گرفته است. ساعت مچی اصلی برای اولین بار در نسخه غیر محدود در سال 2020 توسعه یافته است. ساعت جدید نیز هر روز هفته را به یک جرم و سمبل آسمانی مرتبط میداند. این ایده از ترکیب افسانه‌های روم باستان نور و بابل آمده است

مشخصات ظاهری ساعتمچی:

ابعاد بدنه این ساعت 40 میلیمتر در 10.5 میلیمتر است و جنس بدنه آن از استیل است که دارای یک پوشش درخشان نیز می باشد. طراحی بدنه این ساعت مچی مردانه از گردی و انجنای بدنه گرفته تا طراحی تاج در کنار ساعت سه آن شبیه به طراحی نسخه غیر محدود سال 2020 است. بند ساعت پهنای 20 میلیمتری با رنگ نارنجی و جنس چرمی دارد

در زیر کریستال یاقوت کبود، یک صفحه غیر معمول را مشاهده میکنیم. رنگ صفحه مشکی با بخشهای نارنجی و سفید ترکیب شده است

نوع عملکرد و نمایش زمان در ساعت:

در بالای ساعت 6 یک صفحه دایره‌ای شکل برای نمایش تاریخ ساعت قرار داده شده و نمایشگر روز نیز در کنار رینگ مرکزی آورده شده است. هر روز شامل یک نماد است. برای مثال دوشنبه به ماه، سه‌شنبه، به مریخ، چهارشنبه به عطارد، پنج‌شنبه به مشتری، جمعه به ونوس، شنبه به زحل و یکشنبه به خورشید مرتبط میشود.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که این نمادها در یک خط راست نبوده و عقب جلو برده شده‌اند. در وسط صفحه نیز از یک عقربه برای نمایش ساعت و دقیقه استفاده شده است.

در موتور این ساعت از کالیبر Sellita SW220 با قابلیت ذخیره انرژی به مدت 38 ساعت روبرو میشویم.

 این ساعت به تعداد  100 عدد محدود شده و قیمت آن برابر با 1.990 یورو و یا 2.400 دلار است.

 

تلفیق ساعت مچی با کیهان
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم