ساعت مچی Big Bang از برند سوئیسی هابلوت

حالت مطالعه
دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

الکساندر اوچکین فوق ستاره روسیه‌ای NHL (برند کاپ استنلی در سال 2018 با عنوان کاپیتان تیم Washington Capitals)، در سال 2019 به عنوان سفیر ورزشکار ساعت مچی هابلوت شروع به فعالیت کرد.
مانند بسیاری از افرادی که پیش از او بودند (به خصوص سریع‌ترین مرد دنیا اوسین بولت)، اوچکین با ساعت‌ساز سوئیسی بر روی ساعتهای مچی بسیاری خاصی که با مواد خاص برای بازیکنان هاکی ملقب به هشت بزرگ ساخته شده، همکاری میکند.

ساعت مچی Hublot Big Bang Unico Red Carbon Alex Ovechkin به علت بدنه و قاب 45 میلیمتری و زه زیبای آن که از فیبر کربنی سبک وزن ساخته شده متمایز است. در بدنه و زه این ساعت مچی ورزشی از مواد قرمز رنگ فیبر میکرو شیشه‌ای غیر پارچه‌ای (Non Woven Fabric یا همان NWF) استفاده میشود که این فیبر باعث استحکام بدنه نیز شده است. هر دو فیبر NWF و کربن با یک چسب رزینی آمیخته می‌شوند. این ترکیب رنگی را ایجاد میکند که نشانی از خانه اصلی اوچکین (روسیه) و یونیفرم تیم NHL او است. 

بررسی طراحی ساعت مچی اسپرت هابلوت:

در روی صفحه این ساعت بخشیهایی با رنگ قرمز کار شده است. صفحه این ساعت دارای طرح اسکلتی است و همچنین لوگوی هشت بزرگ (Great Eight) در بالای ساعت 8 به چشم می‏خورد. پرداخت نهایی آبی و قرمز بر روی عقربه مرکزی کرونوگراف به رنگ تیم او (Washington Capitals) و همچنین سرزمین مادری او (پرچم روسیه) اشاره دارد.

در درون این ساعت از کالیبر ساخته شده توسط خود شرکت با نام MHUB 1242 استفاده می‏شود. این کالیبر در فرکانس vph 28.800 کار کرده و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 72 ساعت را دارد. کرونوگراف 60 دقیقه‌ای ساعت در صفحه فرعی‌ای کنار ساعت 3 قرار دارد. در نزدیکی این صفحه فرعی نمایشگر تاریخ قرار داشته و برای نمایش ثانیه از صفحه فرعی کنار ساعت 9 استفاده میشود. 

این ساعت مچی مردانه اسپرت تا عمق 100 متری ضد آب می‌باشد. به علاوه این ساعت فقط به تعداد 100 عدد موجود است و  قیمت این ساعت برابر با 26.200 دلار می‏باشد.

 

ساعت مچی Big Bang از برند سوئیسی هابلوت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم