ساعت مچی مردانه لوکس با ظاهری فوق العاده از MB&F

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

ماکس بوسر (از مبتکران هورولوژی) و برندش MB&F، دومین ساعت مچی خود را در سال 2021 به بازار عرضه کردند. نام این ساعت Legacy Machine X نام دارد که به طور مخفف LMX نامیده می‏شود. این ساعت مچی زیبا دهمین سال اولین عرضه در سال 2011 را جشن می‌گیرد. 

LMX نهمین ساعتی است که از سری LM به بازار عرضه می‎شود و دنبال‌کننده ساعت‌های Legacy Machine Perpetual EVO، Thunderdome،  Flying T و بسیاری دیگر می‌باشد. ساعت LMX یک ساعت مچی لوکس دو زمانه است.

ویژگی های ظاهری و مشخصات تخصصی ساعت مچی:

این ساعت مچی مردانه دارای بدنه به قطر 44 میلیمتر و ضخامت 21.4 میلیمتر می‌باشد. بدنه ساعت از تیتانیوم درجه 5 طلای رزگلد پولیش زده، ساخته شده است. این بدنه یادآور Legacy Machines قبلی است، چرا که در نگاه اول از شکلی نسبتاً سنتی برخوردار است. اما با بازبینی دقیق‌تر، طراحی، ساخت و پرداخت حرفه‌ای و فوق‌العاده آن خود را نشان می‌دهد. در بالا و گوشه قاب دو تاج به چشم می‏خورد. تاج سمت راستی برای تنظیم زمان صفحه  فرعی راستی بوده و تاج سمت چپی برای تنظیم زمان دوم در صفحه فرعی سمت چپ است.

برای پوشش صفحه سه بعدی ساعت از کریستال یاقوت گنبدی شکل استفاده می‎شود. رنگ صفحه به رنگ سبز یا مشکی است و طراحی بخش‌های مکانیکی بر روی آن بسیار چشمگیر شده. در میان این بخش‌ها چرخ تعادل در مرکز صفحه نیز به چشم می‎خورد. 

در حالی که اجزای مکانیکی روی ساعت چشمگیر و فریبنده است، این ساعت دارای ویژگی های بیش از ویژگی سنتی نگهداری ساعت است. در این ساعت از دو صفحه جدا استفاده شده است و هر صفحه به طور مستقل یک ساعت را نشان می‎دهد. 

در درون این ساعت مچی مکانیکی از کالیبر ساخته شده توسط خود شرکت استفاده شده. این کالیبر از 367 جز و 41 جواهر تشکیل شده است و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 7 روز را دارد.

ساعت MB&F LMX در حال حاضر به تعداد محدود 18 عدد برای نسخه رزگلد با قیمت 128.000 دلار و به تعداد 33 عدد برای نسخه تیتانیومی با قیمت 112.000 دلار به فروش می‏رسد.

 

ساعت مچی مردانه لوکس با ظاهری فوق العاده از MB&F
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم