ساعت مچی مردانه لوکس با تقویم دائمی 2021 از A. Lange & Söhne

حالت مطالعه
شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

بیست سال پیش برند A. Lange & Söhne اولین ساعت مچی اش را با تقویم دائمی (perpetual calendar) معرفی نمود. در ماه گذشته، این برند ساعت مچی جدیدی با نام Lange 1 Perpetual Calendar را در Watch & Wonders معرفی نمود.

ایده طراحی ساعت مچی مردانه Lange 1 Perpetual Calendar:

این ساعت مچی روش جدیدی که در سال 2012 برای طراحی تقویم دائمی استفاده شده را به کار برده است. این طراحی در سال 2012، در ساعت Lange 1 Tourbillon Calendar مورد استفاده قرار گرفته بود. دراین طراحی از حلقه نشانگر ماه استفاده شده، که هر ماه به جلو حرکت می‎کند. در این سیستم انرژی بیشتری نسبت به مکانیزم سنتی استفاده می‌شود. به علاوه از یک نمایشگر روز در کنار ساعت 9 استفاده می‏شود. برای نمایش سال کبیسه نیز از یک نمایشگر در جایگاه عدد 6 استفاده شده است.  یک صفحه فرعی بیرون از مرکز در کنار ساعت 3 وجود دارد که برای نمایش ساعت استفاده می‏شود. بد نیست بدانید که با اولین تنظیم، این ساعت تا سال 2100 نیاز به تنظیم مجدد ندارد.

در کنار ساعت 7 از یک نمایشگر حالت ماه استفاده می‎شود. این نمایشگر، به نوعی یک نشانگر روز و شب نیز می‌باشد. دیسک فاز ماه هر 24 ساعت یک بار می‌چرخد. این در حالی است که ماه به طور واقعی هر 29 روز، 12 ساعت، 44 دقیقه و سه ثانیه چرخشش را انجام می‎دهد. این اختلاف کم باعث می‌شود که در هر 6/122 سال، فقط نیاز به یک بار تنظیم مجدد باشد. 

مشخصات فنی ساعت:

عرض قاب این ساعت مچی مردانه برابر با 41.9 میلیمتر بوده و ضخامت آن نیز برابر با 12.1 میلیمتر است. این ساعت دارای بدنه رز گلد یا طلای سفید می‌باشد. بدنه با طلای رزگلد دارای صفحه نقره‌ای خاکستری رنگ بوده و بدنه با طلای سفید نیز دارای صفحه رزگلد می‌باشد. مدل دوم به تعداد محدود 150 عدد تولید می شود. در درون هر دو ساعت مچی مکانیکی، از کالیبر ساخته شده در خود شرکت با نام L021.3 استفاده شده. این کالیبر اتوماتیک بوده و روتور یک جهته آن از طلای 22 عیار است که قابلیت ذخیره انرژی به مدت 50 ساعت را نیز دارد. 

ساعت A. Lange & Söhne Lange 1 Perpetual Calendar با بدنه رز گلد به قیمت 104.500 دلار بوده و قیمت ساعت با طلای سفید برابر با 116.000 دلار می‌باشد.

 

ساعت مچی مردانه لوکس با تقویم دائمی 2021 از A. Lange & Söhne
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم