نقد و بررسی ساعت مچی جدید تگ هویر 2021

حالت مطالعه
شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

5 سال پیش، تگ هویر، با نسخه افتتاحیه از Carrera Heuer 02T تمامی سرخط‌های اصلی را متوجه خود کرد. این ساعت یک ساعت مچی کرونوگراف دار با گواهینامه COSC مجهز به موتور توربیلون و با قیمت 15.000 فرانک سوئیس بود. این قیمت ده‎ها هزار کمتر از دیگر ساعت‌های توربیلون دیگر برندها بود.داخل ساعت مچی که در این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم از دو المان محبوب‌ ساعت‌های حال حاضر دنیا (رنگ آبی و بند فلزی یکپارچه) استفاده شده است. این ساعت  Carrera Heuer 02T Tourbillon Chronograph نام دارد.

همانند مدل قبلی در سال 2006 بدنه ساعت جدید Heuer 02T از تیتانیوم درجه 5 پولیش زده شده ساخته شده، تا حداکثر مقاومت در برابر ضربه و حداکثر سبکی را به همراه داشته باشد. قطر بدنه ساعت برابر با 45 میلیمتر می‌باشد که به عنوان یک ساعت مچی مردانه نرمال است. برای اولین بار در تولید این مدل، بند تیتانیومی سبک این ساعت به بدنه به صورت یکپارچه متصل شده است و دارای ظاهری اسپرت است.

مشخصات فنی ساعت مچی جدید تگ هویر:

کالیبر انقلابی موجود در ساعت مچی سوئیسی Carrera Heuer-02T مبتنی بر کالیبر کرنوگراف دار یکپارچه TAG Heuer’s CH-80 می‌باشد. که این کالیبر در خود شرکت و در کارخانه‌های کشور سوئیس تولید شده است. این کالیبر اتوماتیک بوده و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 65 ساعت را دارد.

بر خلاف ساعت اصلی Heuere 02T صفحه ساعت مچی جدید به صورت اسکلتی نبوده و به رنگ آبی می‏باشد. تمام مونتاژ و تنظیم ساعت جدید به صورت دستی انجام شده. هر کدام از ساعت‌های ساخته شده تحت 21 روز تست قرار گرفته تا مطمئن شوند با استانداردهای دقیق کرونومتری سخت COSC سازگار هستند.

صفحه ساعت به رنگ آبی است. همچنین دارای صفحات فرعی در ساعت 3 و 9 برای ساعت و دقیقه کرونوگرافی می‌باشد. عقربه‎‌ها و علائم باتونی شکل از جنس رودیوم پولیش زده شده می‏باشند که دارای پوشش Super-LumiNova سفید رنگ هستند.

تعداد این ساعت محدود به 250 بوده و قیمت آن برابر با 20.500 فرانک سوئیس یا 21.500 دلار است.

 

نقد و بررسی ساعت مچی جدید تگ هویر 2021
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم