نمایش یک خطی تاریخ در ساعت مچی مردانه پتک فیلیپ

حالت مطالعه
شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

مهم‌ترین و جدید‌ترین ساعت مچی پاتک فیلیپ در مراسم افتتاحیه واچز اند واندر بدون شک Nautilius با صفحه سبز رنگش بود. اما جدیدترین ساعت این برند از نظر فنی، از مجموعه ظریف Calatrava آمده است. این ساعت جدید دارای شماره مرجع 5236P-001 است که یک ساعت مچی با تقویمی دائمی است.

مشخصات فنی:

داخل صفحه این ساعت مچی روز، تاریخ و ماه در یک خط بلند افقی در زیر ساعت 12 نشان داده می شود. این سبک طراحی در ساعت‌های جیبی قدیمی برند پتک فیلیپ بیشتر به چشم می‌خورد. البته این طراحی برای اولین بار است که در ساعت‌های مچی به کار رفته. بدنه این مدل به قطر 41.3 میلیمتر است و از پلاتین 950 ساخته شده است. صفحه ساعت به رنگ آبی بوده و طراحی آن به صورت گرادیانی است. در درون ساعت مچی مردانه معرفی شده نیز موتوری جدید به کار رفته است.

چالش در طراحی:

یکی از چالش‌های پیش رو طراحان این ساعت مچی مردانه زیبا، ایجاد تقویمی خوانا بر روی یک خط بود. برای این کار از 4 دیسک استفاده شده است. یکی برای روز، دو مورد برای تاریخ و یکی برای ماه. تمام دیسک‌ها در یک صفحه قرار گرفته‎اند. در صورتی که از دیسک 31 روز استفاده می‎شد، اعداد به خوبی قابل خواندن نبودند.

کالیبر استفاده شده در این ساعت نیز Caliber 31-260 REG QA می باشد. این کالیبر در سال 2011 و در ساعت با شماره مرجع 5235 به بازار عرضه شد. 

در کنار ساعت 4 یک دایره کوچک نشانگر تعداد سال سپری شده وجود دارد. در کنار ساعت 8 نیز یک دایره برای نمایش روز و شب وجود دارد. یک صفحه فرعی ثانیه کوچک نیز بالای صفحه 6 وجود دارد. 

بدنه ساعت همانطور که گفته شد از جنس پلاتین می‎باشد. صفحه ساعت آبی رنگ است. کالیبر این ساعت قابلیت ذخیره انرژی به میزان 48 ساعت را دارد. بند ساعت به رنگ آبی و از جنس چرم تمساح است. قیمت ساعت نیز برابر با 130.108 دلار می‌باشد.

 

نمایش یک خطی تاریخ در ساعت مچی مردانه پتک فیلیپ
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم