4 ساعت مچی جدید از برند گوچی در 2021

حالت مطالعه
دوشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

طراح مد و کارآفرین ایتالیایی (گوچیو گوچی) خانه مد و برند معروفش را در سال 1921 تأسیس کرد و اولین ساعت مچی گوچی نیز در سال 1972 به بازار عرضه شد. از آن زمان، گوچی به تولید ساعت‌هایش در کنار دیگر لوازم‌های جانبی ادامه داد. در صدمین سالگرد گوچی در سال 2021، بخش ساعت مچی های گوچی، مدل‌هایی را در 4 مجموعه جدید به بازار عرضه می کند. این 4 مجموعه عبارتند از: خطوط High Jewelry، Grip، G-Timeless و مجموعه جدید Gucci 25H.

طراحی و ساخت ساعت مچی های گوچی:

تمام ساعت‌ مچی های جدید، همانند ساعت‌های گوچی در سال 2017، از طراح خلاق گوچی، الساندرو میشل استفاده کرده است. تمامی این ساعت‌ مچی ها ساخت سوئیس هستند. صفحه ساعت در Gucci’s Fabbrica Quadrant ساخته می‌شود، جایی که روش‌های با تکنولوژی بالا را با کاردستی ترکیب می‎کند. کنترل کیفیت، مونتاژ و قرار دادن الماس‎ها نیز در جای دیگری انجام می‏شود. 

به عنوان تلفیقی خیره کننده از سبک ذاتی ایتالیایی گوچی و تخصص بی نظیر سوئیس، مدل‌های Gucci 25H شامل کالیبر جدید اتوماتیک هستند. این کالیبر به طور مخصوص برای گوچی و در کارخانه کالیبر Kering در La Chaux-de-Fonds توسعه و تولید شده است. گروه Kering قبلاً به عنوان گروه گوچی نیز شناخته می‏شد. ضخامت این کالیبر فقط برابر با 3.7 میلیمتر می‏باشد. ساعت مچی Gucci 25H دارای طراحی ظریفی بوده و بند ساعت به صورت یکپارچه به بدنه آن متصل است. این ساعت در دو مدل طلای زرد یا پلاتین ارائه می‏شود.

پنج ساعت مچی در مجموعه G-Timeless شامل یک ساعت توربیلونی با بدنه و دستبند الماسی می‎باشند. بر روی صفحه ساعت نیز طراحی زنبورهای رقصان دیده می‌شود. گوچی مدل‌های جدیدی را در سری Grip نیز به بازار عرضه می‏کند. 3 ساعت مدل‌های Grip، از طلای 18 عیار ساخته شده‌اند (دو مورد با طلای زرد و یکی با طلای سفید) و دارای بندی از جنس چرم تمساح هستند.

مدل 4ام Grip نیز دارای صفحه ساخته شده از طلای 18 عیار زرد رنگ بوده و دارای زهی با 44 الماس می‌باشد.

به نظر شما کدام یک از این ساعت مچی های جدید برند گوچی جذابیت و زیبایی بیشتری دارند؟

 

4 ساعت مچی جدید از برند گوچی در 2021
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم