ساعت مچی برنزی و جدید از تودور در صنعت ساعت خبرساز شد

حالت مطالعه
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

برند ساعت مچی تودور اخیراً دوباره به سرتیتر خبرهای صنعت ساعت برگشته است. دلیل این موضوع رونمایی از آخرین نسخه مجموعه محبوب با سایز متوسط Black Bay 58 است. مدل Black Bay Fifty-Eight Bronze نه تنها دارای بدنه برنزی بوده بلکه بند آن نیز از جنس برنز می‌باشد.

این ساعت مچی زیبایی‌ مدل‌های برنزی Black Bay قدیمی را دارد. قاب این ساعت مچی مردانه دارای عرض 39 میلیمتری می‏باشد و بند آن نیز بسیار زیبا و فلزی است. به نظر می‌رسد تودور باز هم به دنبال بدنه‌های برنزی در ساعت می‌رود.

مشخصات فنی و ظاهری ساعت:

ارتفاع این ساعت 11.9 میلیمتر بوده و به راحتی بر روی دست می‌نشیند. تودور از یک ایده جدید برای راحت بسته شدن ساعت روی مچ و تنظیم راحت آن در طراحی این مدل استفاده کرده.  در این ساعت جدید نیز از یک تاج بزرگ استفاده شده و یک زه یک طرفه با رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز بر روی بدنه طراحی شده است. این ساعت مچی ضد آب تا عمق 200 متری در برابر آب مقاومت دارد.

در درون این مدل از کالیبر MT5400 تودور استفاده شده است. این کالیبر دارای گواهی COSC بوده و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 70 ساعت را دارد. ساعت Tudor Black Bay Fifty-Eight Bronze در حال حاضر از طریق بوتیک‌های مجاز و به تعداد نامحدود با قیمت 4.525 دلار به فروش می‎رسد (علاوه بر بند برنزی یک بند پارچه‌ای نیز به همراه ساعت داده می‌شود).

 

ساعت مچی برنزی و جدید از تودور در صنعت ساعت خبرساز شد
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم