ساعت مچی سبز رنگ و اسپرت برای مسابقه خودروهای تاریخی جهان

حالت مطالعه
شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

همکاری ریچارد میل با Le Mans Classic (معروف‌ترین رخداد مسابقه‌ای خودروهای تاریخی جهان)، در سال 2002 آغاز شده است. این رویداد دوسالانه همانند بسیاری دیگر از رویدادها به علت محدودیت‌های همه‌گیری کوید 19 برنامه خود را مختل کرد. بنابراین این رویداد آخرین بار در سال 2018 برگزار شد و در جولای 2020 و 2021 به تأخیر افتاد و قرار شد که در سال 2022 برگزار شود. بر خلاف عدم وجود مسابقه در امسال، ریچارد میل با انتشار ساعت مچی نسخه محدود RM 029 Automatic Le Mans Classic (هشتمین ساعت در این سری)، بار دیگر این همکاری را جشن گرفت.

طراحی زیبا روی ساعت مچی:

ترکیب رنگی متمایز و اسپرت سبز و سفید بدنه ساعت به طور مطمئنی چشم طرفداران Le Mans Classic را به خود می‌گیرد. ابعاد بدنه این ساعت مچی اسپرت 40.1 میلیمتر در 15.48 میلیمتری است. ضخامت این ساعت نیز برابر با 13.1 میلیمتر می باشد. بند ساعت پلاستیکی به رنگ سفید می‌باشد. بدنه این ساعت مچی سبز رنگ نیز دارای یک بخش میانی است که از یک بلوک منفرد از Quartz TPT تراشیده شده. این ماده یک ماده با فناوری بالا است که ریچارد میلی سال‌ها پیش آن را به ساعت‌سازی خود اضافه کرده است. زه روی قاب از Quartz TPT سبز رنگ ساخته شده است. دو نوار سفید نیز بر روی ساعت وجود دارد که به اعداد 12 و 6 متصل می‌شوند. پرچم شطرنجی Le Mans نیز در بین ساعت 6 و 7 به چشم می‌خورد.

مشخصات فنی و موتور ساعت:

زه پشتی ساعت ساعت نیز از Quartz TPT سبز رنگ تشکیل شده است که با یک صفحه یاقوت کبود همراه شده تا کالیبر ساعت به نمایش در بیاید. موتور استفاده شده در این ساعت مکانیکی RMA57 نام داد. عقربه‌های ساعت در مرکز بوده و یک نمایشگر تاریخ بزرگ در جایگاه عدد 4 وجود دارد. پل‌ها و دیگر اعضای کالیبر از تیتانیوم درجه 5 ساخته شده است. کالیبر مذکور قابلیت ذخیره انرژی به مدت 55 ساعت را دارد.

بدنه ساعت تا عمق 50 متری ضد آب است. تعداد این ساعت نیز محدود به 150 عدد بوده و قیمت آن نیز برابر با 176,000 دلار است.

 

ساعت مچی سبز رنگ و اسپرت برای مسابقه خودروهای تاریخی جهان
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم