معرفی ساعت نظامی بل اند روس (BRC1-92 Bell & Ross)

حالت مطالعه
ﺳﻪشنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

معرفی ساعت نظامی بل اند روس (BRC1-92 Bell & Ross)

 

ساعت نظامی BRV1-92 از بل اند روس ساعت مدرن و اصیلی خلبانی بوده که به صورت ویژه اعداد صفر تا 60 به جای اعداد 1 تا 12 به صورت لاتین برروی صفحه ساعت درج شده که به خاطر تمرکز خلبان برروی دقیقه و ثانیه به جای ساعت است.

در کنار اعداد صفحه ساعت، خطوط شبنمایی نیز نصب شده که فواصل 5 دقیقه ای را به همان رنگ عقربه‌های شمشیرگون ساعت و عصا شکل دقیقه رنگ شده است. عقربه ثانیه شمار مرکزی نیست سفید رنگ شده و در قسمت میزان وزن آن از شکل شبیه به هواپیما استفاده شده است.

 

برای حفظ تم خلبانی ساعت، قاب 38.5 میلی‌متری که سطح آن به یک سو بُرس خورده و پرداخته شده است دارای یک شیشه سفایر گنبدی شکل و یک پیچ تنظیم تخت است. داخل ساعت موتور ETA یا سلیتای (Sellita) اتوماتیک قرار دارد که دارای قابلیت‌های سنجش ساعت، دقیقه، ثانیه و تاریخ است. این ساعت تا 100 متر ضد‌آب می‌باشد.

ساعت نظامی BRV1-92 با یک بند چرم گوساله مربع دوخته شده با پین و کمربند کامل شده است. قیمت عرضه این ساعت (با کد رفرنس: Ref. BRV192-MIL-ST/SCA) 1،990 دلار است.

معرفی ساعت نظامی بل اند روس (BRC1-92 Bell & Ross)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس  "سایت ایران تایمر"  مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
کد امنیتی تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم
ورود
در صورت فراموش کردن نام کاربری یا کلمه عبور آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا مشخصات به ایمیل شما ارسال شود و یا عدد 0 را به 10000180 اس ام اس کنید.
 برگشت به فرم ورود ←