ترکیبی از اصالت و فناوری در ساعت مچی جدید اسپرت

حالت مطالعه
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

در اوایل امسال، برند سوئیسی بوت با اعلام همکاری با رولز رویس و همچنین معرفی پی در پی ساعت‎های سفارشی و ساعت‎های نصب شده بر روی داشبورد، تبدیل به سرتیتر اخبار شد. از ابتدا تاسیس، این برند به دنبال تولید ساعت‎های لوکس و با مکانیزم ‏های پیچیده بود. در این مقاله به بررسی ساعت مچی جدید برند بوت با نام Virtuoso VIII Chapter Two Reimagined DLC-SLN می‎پردازیم.

الهام از ساعت مچی قدیمی برای یک ساعت جدید:

ساعت جدید، به ملاقات دوباره ساعت مچی توربیلون اصلی بوت با نام Virtuoso VIII Chapter Two tourbillon می‎رود که در سال 2020 معرفی شد و هدف آن طراحی ساعت مچی اسپرت ‎تر بود. در کل تلاش بوت این است که از مواد، رنگ ‎ها و صفحات جذاب‎ تری استفاده کند تا بتواند پایگاه مشتریان خود را افزایش دهد.

طراحی و دیزاین ساعت جدید:

ساعت VirtuosoVIII Chapter Two DLC-SLN شامل 6 رنگ جدید است. هر ساعت با رنگ خاص نیز به 8 نمونه محدود می‏شود. رنگ‎های استفاده شده در این ساعت شامل، زرد، آبی، حنایی، فیروزه‎ای، سبز و بنفش می‌باشد. با این وجود این برند فقط از رنگ حنایی عکس‎هایی را منتشر کرده است. در صفحات این ساعت مچی مردانه استفاده زیادی از Super LumiNova شده است.

تمامی ساعت‎ها با هر رنگی شامل بدنه‎ای به قطر 44 میلیمتر است. بدنه این ساعت از تیتانیوم درجه 5 ساخته شده و شامل یک پوشش مشکی DLC است. ایده استفاده از رنگ مشکی به خاطر تضاد رنگی با رنگ‎های روشن می‎باشد. طراحی صفحه ساعت همانند دیگر ساعت‏های این برند بوده و از ساعت‎های جیبی قدیمی الهام گرفته است. بند استفاده شده در این ساعت نیز بند چرم طبیعی مشکی رنگ از پوست تمساح می‌باشد.

برای نمایش ساعت و دقیقه از یک جفت عقربه مرکزی استفاده شده است. یک شمارنده ثانیه به صورت یک صفحه نمایش توربیلون پروازی در بالای عدد 6 موجود است. یک نمایشگر تاریخ بزرگ در یک صفحه فرعی در سمت راست ساعت موجود است. یک نشانگر ذخیره انرژی ده روزه نیز در سمت چپ موجود است. 

در درون این ساعت از موتور اتوماتیک Bovet Caliber 17BM06-GD استفاده شده است. این کالیبر قابلیت ذخیره انرژی به مدت 10 روز را دارد. قیمت ساعت Bovet 1822 Virtuoso VIII Chapter Two DLC-SLN برابر با 200.000 فرانک سوییس (حدود 220,600) دلار است. 

 

ترکیبی از اصالت و فناوری در ساعت مچی جدید اسپرت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم