ساعت مچی مردانه کرنوراف دار با طراحی اسکلتون

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

رویداد ساعت مچی Geneva Watch Days با تمام نیرو در حال انجام است و ساعت‌ ساز آوانگارد سوئیسی Czapek در میان برندهایی است که جدیدترین ساعت‌هایشان را پاییز 2021 عرضه می‌کنند. عنوان اصلی مجموعه امسال Antarctique Rattrapante جدید است. این مجموعه شامل یک ساعت ویژه است: اولین ساعت کرونوگرافی اسکلتون Czapek. این ساعت دنباله‌ رو ساعت مچی Antarctique Rattrapante “Sunrise است که اول امسال به عنوان یک ساعت مخصوص و برای یک مزایده معرفی شد. 

ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که این برند مجموعه Antarctique را توسعه داده است. مجموعه‌ای که در سال 2020 به صورت نسخه محدود معرفی شده و توجهات بسیاری را به خود کرد. ساعت مچی Antarctique Rattrapante نشان‌دهنده یک انقلاب جدید از طرح اصلی به قلمرو مکانیکی جدید است. 

طراحی جدید یا کلاسیک ساعت مچی؟

سبک ساعت مچی کلاسیک بوده و شامل یک بند استیل متصل است. بدنه ساعت نیز کمی بزرگتر از 40 میلیمتر (که در Antartique اصلی استفاده شده بود) می‌باشد. ساعت مچی جدید Rattrapante دارای بدنه به قطر 42.5 میلیمتر بوده و با ترکیبی ماهرانه از پرداخت‌های شعاعی و مستقیم ساخته شده. از دکمه فشاری برای اجرای کرنوگراف ثانیه شمار استفاده می‌شود. البته همانطور که در اشکال مشاهده می کنید صفحه ساعت به صورت اسکلتون طراحی شده است. شکل دکمه فشاری نیز طوری است که انگار ادامه لبه محافظ تاج ساعت است.

ویژگی های ظاهری و فنی ساعت:

در زیر شیشه کریستال یاقوت کبود، یک صفحه پیچیده اسکلتون قرار دارد که برای نمایش زمان به کار رفته و همچنین قابلیت کرونوگراف دوتایی را دارد. حلقه دقیقه بیرونی ساعت یک طرح کلی را برای صفحه ساعت فراهم می‌کند. در این ساعت از المان‌‎هایی از جمله شمارنده کرونوگراف سی دقیقه‎ای در ساعت 4 و شمارنده ثانیه کوچک در ساعت 7 استفاده شده است. 

در درون ساعت نیز از کالیبر Czapek Caliber SHX6 استفاده شده است. ساعت Czapek Antarctique Rattrapante در بوتیک‌های خود برند در ژنو در دسترس خواهد بود. البته روش دیگر دستری به این ساعت خرید آنلاین (به تعداد محدود 77 عدد) می‌باشد. قیمت ساعت نیز برابر با 43,400 یورو یا حدود 51,189 دلار است.

 

ساعت مچی مردانه کرنوراف دار با طراحی اسکلتون
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم