شرایط استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت

شرایط استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت

شرایط 7 روز ضمانت برگشت

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های ایران تایمربوده است و ایران تایمر در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند. تمامی محصولات ایران تایمر دارای گارانتی بین المللی و ایران (زیر نظر نماینده انحصاری هر برند در ایران ) میباشد که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا می‌شوند.
-   مشتریانی که به صورت حضوری و یا از طریق پیک موتوری محصول خود را تحویل میگیرند بعد از چک کامل از نظر سلامت ظاهری خط و خش، رنگ و ... در همان زمان به نماینده ایران تایمر امضاء ) "ساعت(های) فوق صحیح سالم دریافت گردید") میدهند و امکان استفاده از شرایط ذکر شده را ندارند .

توجه : شرایط ذکر شده در این قسمت شامل ساعت های تخفیف دار و یا محصولات خریداری شده در زمان های جشنواره فروش نمی شود

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟
اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
اشکال‏‏‌های فنی  و ظاهری مانند شکستگی، خط و خش و ... که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده باشد، شامل ضمانت برگشت نمی‏‏‌شود.
وجود مغایرت، باید حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش ایران تایمراز طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
مغایرتهای ساعت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات ظاهری ، پس باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد .( از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.)
محصولی که دارای اشکال و یا ایراد فنی میباشد،  باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، به ایران تایمر برگشت داده شود(از طریق پر کردن اطلاعات صفحه خدمات پس از فروش و استفاده از گزینه گارانتی طلایی هفت روزه)
با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و ایران تایمر تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. ( مربوط به مشتریانی که محصول خود را غیر حضوری و یا غیر از پیک دریافت میکنند)

 

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

 


-   کارشناسان خدمات پس از فروش ایران تایمر ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب دیدگی  توسط کارشناسان ایران تایمر تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند. لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ ایران تایمر بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی ( مبلغ درج شده در فاکتور ) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، ایران تایمر تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
-  اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و ایران تایمر در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته وفقط تعهد بازپرداخت وجه کالا  )درج شده در فاکتور (به مشتری را می‌پذیرد.
-  پس از دریافت و پذیرش کالا توسط ایران تایمر، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.
-  کارشناسان فنی خدمات پس از فروش برای تست محصولات، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها و رویه‌های ابلاغ شده توسط  شرکت‌های تولید کننده و یا نمایندگی‌ مجاز محصولات در ایران و کالاهای ارائه شده در سایت ایران تایمر هستند، لذا علیرغم تصور آن‌که تست کالا (حتی برای ایرادهای خیلی آشکار) می‌تواند خیلی سریع انجام شود، ولی در عمل رعایت رویه‌های تست زمان‌بر است و در مواردی نیاز به هماهنگی با نمایندگی‌های مجاز آن کالا دارد. به همین علت زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا 24 الی 48 ساعت در نظر گرفته شده است، ولی خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده، در کوتاه ترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخ دهد.  
-  از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

کالا را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید  و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جداً، خودداری کنید. میتوانید با شماره تلفن: 88768554-021 داخلی (22) تماس بگیرید و یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" ارسال کنید.
  برای ارسال کالا، با توجه به نکات دکر شده نحوه بسته بندی رعایت شود .
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی ساعت و یا پاره و مخدوش کردن پاکت آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای یادداشت فرمایید.)

- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.

نحوه برگشت هزینه به چه نحو است ؟


-  اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ایران تایمربرسد، هزینه‌های ارسال به عهده ایران تایمراست.
-  برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به شرکت ایران تایمر ارسال شود.
-  در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ایران تایمر، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم