روش‌های ارسال و رهگیری

روش‌های ارسال و رهگیری

مجموعه ایران تایمر سعی دارد با سریعترین نحوه ارسال ، خریدی آسان و لذت بخش را برای شما فراهم آورد.

ارسال سفارش ساعت مچی فقط در 3 ساعت

توجه کنید با توجه به تنوع زیاد محصولات و نگهداری آنها در چند انبار که وجود دارد، تمامی ساعت مچی ها دارای این ویژگی نیستند، بنابراین تنها از محصولاتی که شامل این آیکن می باشند برای ارسال سریع 3 ساعته می توانید استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر
روش های ارسال

تهران

عزیزان ساکن تهران، میتوانند از گزینه پیک موتوری استفاده کنند و سفارشات خود را درب منزل (بصورت نقدی یا دستگاه POS ) پرداخت کنند. توجه داشته باشید قبل از خرید، ابتدا محدوده خود را داخل نقشه زیر بیابید، تنها مناطق سبز رنگ جزء مناطق ارسال رایگان با پیک موتوری در تهران میباشد.

محدوده ارسال رایگان

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 13 و در روز پنج‌شنبه تا ساعت 11 ثبت شوند، تا 1 روز کاری بعد پیگیری می شوند و زمان ارسال یفارش برای شما پیامک می شود.
سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد بررسی می‌شوند. زمان ارسال سفارشات بر اساس هر برند و انباری که نگهداری میشوند از بیین 1 الی 3 روز کاری متغیر است. (زمان ارسال حتما به شما اطلاع داده می شود) ساعات ارسال محصولات برای ساکنین تهران از بین ساعت 10 - 16 و 16-19 میباشد ، که سفارش طبق بازه زمانی مشخص شده ارسال میگردد و در صورت نیاز برای تغییر این بازه، لازم است با قسمت ارسال داخلی 20 تماس حاصل فرمایید

حومه تهران

دوستانی که محدوده آنها خارج از قسمت سبز رنگ نقشه میباشد، میتوانند گزینه ارسال پست را انتخاب کنند تا یک روزه به دستشان برسد.

در صورتی که میخواهید سریعا بسته سفارشی خود را دریافت کنید، میتوانید با هماهنگی قسمت فروش از گزینه پیک موتوری و با پرداخت اختلاف هزینه ارسال، سفارش خود را دریافت نمایید.


 

سایر شهر ها

پست پیشتاز، برای سفارش‌های خارج از محدوده پخش تهران در نظر گرفته شده است. همچنین در صورت درخواست مشتری، سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست بنا به محدوده جغرافیایی شما و مقصد سفارش بین 2 الی 5 روز کاری است. توجه داشته باشید که دیر کرد در تحویل سفارش از طریق پست، خارج از مسئولین ایران تایمر می باشد.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست سفارشی ارسال شوند. در این صورت این موضوع به اطلاع کاربر می‌رسد. در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست و شماره رهگیری که پیامک (و یا در صفحه پیگیری خرید ذکر) شده در آدرس زیر پیگیری کنید :

 

نکته : تنها هزینه ارسال پیک موتوری و پست برای عزیزان بصورت رایگان میباشد، در صورت انتخاب موارد دیگر از جمله باربری، تیپاکس، ایران پیام و هواپیمایی به عهده مشتری بوده وهزینه آن را میتوانید از قبل یا به صورت پس کرایه پرداخت نمایید.

 

ارسال با تیپاکس :

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران برای مشتریان برنامه‌ریزی شده است.
در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با تیپاکس ارسال شوند.
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است.
سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.

شهرهای دارای دفتر تیپاکس

آبادان - آستارا - آمل - ابهر و خرمدره - اسلام آباد - اراک - اردبیل - ارومیه - اصفهان - انزلی - اهواز - ایلام - بابل - بابلسر - بجنورد - بروجرد - بناب - بندر عباس - بوشهر - بوکان - بهشهر - بیرجند - تاکستان - تالش - تبریز - تربت حیدریه - تنکابن - جهرم - چالوس - خرم آباد - خرمشهر - دامغان - دزفول - دورود - رامسر - رشت - رفسنجان - رودسر - رودبار - زاهدان - زرند- زنجان - ساری - ساوه - سبزوار - سمنان - سنندج - سیرجان - شاهرود - شاهین شهر - شوشتر - شهرضا - شهرکرد - شهر صنعتی البرز - شیراز - شیروان - صومعه سرا - علی آباد - فسا - فومن - قائمشهر - قروه - قزوین - قم - کازرون - کاشان - کرج - کرمان - کرمانشاه - کیش - گرگان - گنبد - لاهیجان - لار - لنگرود - مراغه - مرودشت - مشهد - ملایر - مهاباد - میاندوآب - میبد - نجف آباد - نکا - نهاوند - نیشابور - همدان - یاسوج - یزد

 

ارسال با باربری یا هواپیمایی :

   

با توجه به آدرس ارسال و هماهنگی با بخش فروش میتوانید زمان ارسال خود را مشخص بفرمایید.

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم