شرایط استفاده از 30 روز ضمانت بازگشت

شرایط استفاده از 30 روز ضمانت بازگشت

از 14 روز به 30 روز مهلت بازگشت ارتقا دادیم!
دیگه جای هیچ نگرانی نیست. ما برای راحتی شما در خرید ساعت و هر اکسسوری دیگر داخل سایت، مهلت تعویض و بازگشت محصولاتمان را، از 14 روز به 30 روز طلایی تبدیل کردیم. محصولی که از ما خرید کرده اید را دوست ندارید؟

هیچ مشکلی نیست. فقط کافیه وکیوم محصول رو باز نکنید و سفارشتان را همراه با متعلقاتش برای ما ارسال کنید.محصول شما، وکیوم شده و در پکیج مخصوص ایران تایمر همراه با متعلقات دیگر به دست شما میرسد. برای استفاده از شرایط برگشت حتما در نظر بگیرید، محصولی که وکیوم آن باز شده باشد به عنوان محصول خریداری شده است و قابل استرداد نیست. همچنین تمام متعلقات آن از جمله: جعبه، گارانتی و ساک دستی آن محصول باید همراهش برگردانده شود.
(در صورت نبود هر کدام از این اقلام، از ارائه خدمات 30 روز مهلت بازگشت معذوریم.)
مهلت بازگشت یا تعویض محصول در 30 روز از زمان ارسال سفارش برای دوستان عزیز تهران و سایر شهرها، از زمان ارسال سفارش محاسبه میشود.

دوست عزیز توجه کنید، شرایط ذکر شده برای بازگشت از فروش شامل محصولاتی که بصورت اقساط یا در جشنواره فروش (محصولات تخفیف دار) خریداری شده باشند نیست. در صورتی که وکیوم محصول آن باز نشده باشد، تنها می توانید محصول را در زمان 30 روز از زمان ارسال سفارش تعویض کنید و محصول جدید با قیمت روز را جایگزین خرید قبلی کنید.

محصول خریداری شده، مورد علاقه شما نیست ؟

ممکن است محصولی که خریداری کرده اید (ساعت مچی، عینک آفتابی و زیورالات داخل سایت) با ایده آل ذهنتان مغایرت داشته باشد و مورد علاقه شما نباشد. شما حق دارید ازمحصولی که میپسندید استفاده کنید

به همین خاطر عزیزانی که ساکن تهران هستند:
زمانی که بسته محصول را درب منزل دریافت میکنید، میتوانید در صورت عدم تایید، محصول را (بدون باز کردن وکیوم و با همان بسته بندی) تحویل همکار ایران تایمر دهید و تنها هزینه حمل و نقل را متقبل شوید. در صورتیکه بسته را دریافت کردید هم تا 30 روز از زمان ارسال سفارش مهلت تعویض یا بازگشت دارید. اما توجه داشته باشید که وکیوم محصول باز نشده باشد، و تا قبل از 30 روز از زمان ارسال سفارش کاری بابت تعویض یا مرجوع کردن اقدام کنید.

عزیزانی که ساکن دیگر شهر ها می باشند:
بعد از دریافت محصول از پست ، تا 24 ساعت کاری زمان دارید اگر محصول مورد تایید شما نبود به واحد فروش اطلاع دهید. از زمانی که محصول برای شما ارسال شده تا 30 روز از زمان ارسال سفارش کاری امکان برگشت محصول (بدون باز کردن وکیوم و با همان بسته بندی) وجود دارد. این مورد را در نظر داشته باشید اگر بعد از 30 روز از زمان ارسال سفارش کاری بسته شما به ایران تایمر برسد، شامل امکان تعویض یا بازگشت کالا نمی شود.
اگر محصول خریداری شده در صورت عدم پسند بازگشت داده شود، هزینه حمل و نقل به عهده مشتری میباشد.

نحوه برگشت وجه:

بعد از دریافت کالایی که به مجموعه ایران تایمر ارسال کردید و تاییدیه کارشناس مبنی بر سالم بودن کالا، از هزینه پرداخت شده در فاکتور، مبلغ هزینه بسته بندی و حمل و نقل (طبق قانون تجارت الکترونیک) کسر شده و تا 48 ساعت کاری ایران تایمر موظف به برگشت وجه شماست.

دوست عزیز توجه داشته باشید شرایط ذکر شده برای بازگشت از فروش به دلیل عدم پسند محصول توسط شما شامل محصولاتی که بصورت اقساط یا در جشنواره فروش (محصولات تخفیف دار) خریداری شده باشند، مقدور نیست. در صورتی که کالایی را با تخفیف جشنواره خریداری کرده باشید و وکیوم آن باز نشده باشد،تنها می توانید محصول را در زمان 30 روز از زمان ارسال سفارش تعویض نمایید و محصول جدید با قیمت روز را جایگزین خرید قبلی کنید.


مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

مغایرت ظاهری ساعت (برای مثال رنگ یا ظاهر بند و صفحه ساعت) بدون نیاز به باز کردن وکیوم قابل مشاهده میباشد، در چنین شرایطی حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، باید به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود و از زمان ارسال محصول تا 30 روز امکان برگشت محصول وجود دارد.

برای ارسال کالا به ایران تایمر، لازم است کالا را بدون باز کردن وکیوم ، با همان بسته بندی و فاکتور به صورت کامل فرستاده شود .
در صورتی که وکیوم محصول شما باز شود محصول خریداری شده شامل گارانتی 30 روزه نمیشود.
در صورتی که کالا برای مغایرت ظاهری مرجوع شود، از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش ایران تایمر، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تایید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
هزینه های ارسال کالا در صورت وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت به عهده ایران تایمر است .


اشکالات فنی در محصول خریداری شده

 

بعد از تاییدیه ظاهری از جانب مشتری و باز کردن وکیوم، ممکن است محصول خریداری شده ایراد فنی داشته باشد. برای مشخص شدن ایراد فنی از 48 ساعت (برای ساعت های معمولی) و نهایتا 7 روز (برای ساعت های مکانیکی-کوکی) زمان کافی و قابل تشخیصی است. در اینصورت :
محصولات بعد از باز شدن وکیوم قابل استرداد نمی باشند، از این رو بعد از ارسال محصول به ایران تایمر و تایید نقص فنی توسط کارشناسان ما:
- اگر نمونه ای دیگر از محصول خریداری شده شما موجود باشد، محصول برای شما تعویض میگردد.
- در صورت عدم موجودی کالای خریداری شده، امکان تعمیر آن کالا وجود دارد.
با توجه به شرایط ذکر شده، برای استفاده از این ویژگی لازم است مشکل فنی طی 48 ساعت الی 7 روز پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود و از زمان ارسال محصول تا 30 روز کاری امکان برگشت محصول وجود دارد.
لازم به ذکر است برای آسودگی خاطر شما، هزینه های مربوط به رفع ایراد فنی محصول و حمل و نقل، به عهده ایران تایمر میباشد.
برای ارسال کالای دارای ایراد فنی به ایران تایمر، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
کلیه این عملیات میبایست در قسمت خدمات پس از فروش ثبت گردد تا امکان رهگیری داشته باشد .

 

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید  و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جداً، خودداری کنید. میتوانید با شماره تلفن: 71400010-021 داخلی (111) تماس بگیرید و یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" ارسال کنید.
  برای ارسال کالا، با توجه به نکات دکر شده نحوه بسته بندی رعایت شود .
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی ساعت و یا پاره و مخدوش کردن پاکت آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای یادداشت فرمایید.)

- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم