خرید طلایی از بین 3 انتخاب

خرید طلایی از بین 3 انتخاب

بیایید یک تجربه جدید در کنار هم داشته باشیم، قطعا لذت خرید بین 3 انتخاب برای شما متفاوت است. برای شما هم بارها پیش آمده که باتوجه به گستردگی تنوع محصولات انتخاب یک مورد سخت شده باشد، با درک این موضوع ما در کنار شما هستیم تا در صورت قطعی بودن خریدتان ، محصول دلخواه خودرا بیابید.

در نظر داشته باشید شرایط خرید بین 3 انتخاب تنها برای محصولاتی است که، این آیکن را داشته باشند و در غیر اینصورت آن محصول شامل شرایط زیر نمیگردد برای دیدن این محصولات کافیست روی آیکن مربوطه کلیک کنید .

تمامی ساعت های انتخابی شما وکیوم شده در پکیج ایران تایمر تقدیم میگردد. وکیوم ساعتهای ارسالی هیچ مزاحمتی برای انتخاب شما ایجاد نخواهد کرد، لطفا در حفظ سلامت وکیوم دقت فرمایید .

موارد ذکر شده در این قسمت شامل ساعت های تخفیف دار و یا محصولات خریداری شده در زمان های جشنواره فروش نمی شود.


محصولی که وکیوم آن باز شده باشد به عنوان محصول خریداری شده تلقی میگردد و قابل استرداد نیست.

 

ساکنین تهران

در صورت خرید هزینه حمل و نقل برای شما رایگان است و میتوانید مبلغ فاکتور را پرداخت نمایید. همکار ما دیگر محصولات را از شما تحویل خواهند گرفت.

در صورت عدم پسند هر 3 مورد، میتوانید تمام پکیج ارسال شده را به همان نحو تحویل همکار پیک ایران تایمر دهید و تنها هزینه حمل و نقل (هزینه متغیر با توجه به نرخ روز) از مبلغ واریز شده کسر میگردد و مابقی مبلغ طی 3 روز کاری به شما بازگشت داده میشود.

 

انتخاب بین 3 عدد

 

ساکنین سایر شهر ها

برای ثبت فاکتور در نظر داشته باشید، لازم است کل هزینه فاکتور را پرداخت نمایید.

بعد از دریافت محصولات، تا 2 روز کاری زمان دارید محصول نهایی خود را انتخاب کنید.

محصولات باقیمانده را با همان وکیوم به همان شکلی که دریافت کرده اید داخل پکیج قرار داده و آدرس پستی ارسال شده )به مقصد ایران تایمر) را جایگزین ادرس پستی قبل کرده و با پست پیشتاز ارسال نمایید .

در نظر داشته باشید در صورت خرید، هزینه برگشت ساعت ها به عهده ایران تایمر میباشد .لازم است رسید پست را همراه با بسته برای ما ارسال نمایید.

بعد از دریافت پکیج توسط ایران تایمر، مابقی مبلغ واریز شده به همراه هزینه ارسال پست، طی 2 روز کاری به حساب شما واریز میگردد.

در صورت عدم پسند هر 3 مورد، میتوانید تمام پکیج ارسال شده را به همان نحوی که تحویل گرفته اید همراه با متعلقات آن بسته بندی کنید و آدرس پستی مقصد ایران تایمر را جایگزین کرده و تحویل پست پیشتاز دهید .

در صورت برگشت هر 3 انتخاب، هزینه حمل و نقل ( هزینه متغیر با توجه به نرخ روز )از مبلغ واریز شده کسر میگردد و مابقی مبلغ، طی 3 روز کاری به شما بازگشت داده میشود.

 

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم