راه یافتن نام سایت ایرانی در آمازون

راه یافتن نام سایت ایرانی در آمازون

زمانی که در یک حوزه تخصص پیدا کنید، نام و کار شما زبانزد می شود.

ایران تایمر فروشگاه اینترنتی است که یک دهه بصورت تخصصی و حرفه ای در زمینه فروش و ارائه خدمات مربوط به ساعت مچی فعالیت دارد. این مجموعه اینترنتی که با هدف ارائه محصولات اورجینال با قیمت واقعی و منصفانه فعالیت خود را شروع کرد، امروزه توانسته نظر دوستداران ساعت را به خود نیز جلب کند.

اگر اهل وبگردی و خرید اینترنتی باشید احتمالا نام ایران تایمر را به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت مچی و زیورآلات در ایران شنیده اید. بیش از 50 هزار مدل متنوع و 200 برند معتبر ساعت و زیورآلات نه تنها حق انتخاب علاقه مندان این حوزه را زیاد کرده است، بلکه ارائه اطلاعات تکمیلی و تخصصی درباره ساعت، این سایت را به مرجع ساعت در ایران مبدل کرده است.

شاید تهیه فیلم های 360 درجه و عکسهای حرفه ای از هر محصول در کنار ذکر جزئی ترین خصوصیات هر ساعت، این سایت را مرجعی جهت دریافت اطلاعات ساعت برای سایتهای داخلی و حتی فروشگاهی به بزرگی آمازون کرده است.

این موضوع ما را برآن داشت تا شما را با نوع فعالیت و تخصص این سایت ایرانی بیشتر آشنا کنیم.
مطالب کاربردی و مفیدی همچون فیلم های آموزشی تنظیمات ساعت مچی، اطلاعات درباره ویژگی های ساعت ها تا خرید ساعت اصلی و ساعت مناسب هر شخص در این سایت گردآوری شده.

همچنین ایران تایمر، این موضوع را به مخاطبانش می رساند، که به جای هزینه کردن برای خرید یک محصول غیر اورجینال که با تبلیغات نادرست به اسم محصول اورجینال فروخته می شود و کارایی و عمر کوتاه مدت دارد، میتوان با همان هزینه و با داشتن آگاهی کافی محصول با اصالتی را خریداری کنند که دارای اعتبار باشد و برای خدمات پس از فروش نیز خیال مخاطب آسوده شود.

ساعت مردانه ساعت زنانه ساعت سوئیسی ساعت تولید محدود

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم