خرید اقساطی ساعت مچی بدون سود

خرید اقساطی ساعت مچی بدون سود

مشاوره اقساط

توجه داشته باشید، در خرید‌های اقساطی امکان تعویض یا بازگشت کالا، به علت عدم پسند محصول مقدور نیست و اگر کالای مد نظر شما دارای تخفیف باشد نمی‌توانید آن را بصورت اقساط خریداری کنید.
همچنین برای هر خرید قسطی در ایران تایمر باید خرید اقساط قبلی شما تسویه شده باشد.

اگر قصد خرید ساعت مچی اقساط دارید، در 3 قسط (با دو فقره چک) بدون سود ایران تایمر بهترین پیشنهاد ما برای شماست.

این نوع اقساط برای تمامی برند های داخل سایت ایران تایمر از 10 میلیون تا سقف 30 میلیون تومان قابل استفاده است، و این امکان را به شما میدهد تا ساعت مچی که خیلی وقت است به دنبال خرید آن هستید را خریداری کنید و تا 2 ماه بعد مهلت دارید مبلغ آن را تنها طی 2 فقره چک پرداخت نمایید، در ماه اول پیش پرداخت و دو ماه بعدی 2 چک را تسویه می کنید.

شرایط اقساط

از این نوع اقساط برای خرید ساعت مچی و زیورآلات داخل سایت از مبلغ حداقل 10 میلیون تا سقف 30 میلیون تومان می توانید استفاده کنید.

بعد از ثبت فاکتور ساعت مچی مورد نظر، در ماه اول 40 درصد از مبلغ را بصورت نقدی پرداخت می کنید (از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب) و مابقی مبلغ مانده را طی 2 فقره چک در 2 ماه بعدی می توانید پرداخت نمایید.

بعد از واریز پیش پرداخت و تعیین مبلغ باقیمانده برای چک ها، عکس چک ( سریال چک) را به همراه اطلاعات هویتی، برای واتساپ شرکت ایران تایمر به شماره 09300019456 ارسال کنید و منتظر تاییدیه همکاران ما بابت اعتبار سنجی چک باشید. اگر کارمند هستید علاوه بر موارد بالا فیش حقوقی، و اگر از کسبه هستید گردش 3 ماه آخر حسابتان را نیز ارسال کنید.

در صورتی که چک توسط قسمت اقساط تایید شود، به شما اطلاع داده شده تا چک ها را به همراه کپی کارت ملی و کپی شناسنامه برای مجموعه ایران تایمر ارسال کنید، سپس سفارشتان برای شما ارسال می شود و مابقی مبلغ سفارش را طی زمان مشخص شده در چک پرداخت مینمایید. آدرس ایران تایمر

در صورتی که چک توسط قسمت اقساط تایید نشود، به شما اطلاع داده می شود و مبلغ پیش پرداخت به حسابتان بازگشت داده خواهد شد.

 

چطور از این شرایط استفاده کنم؟
کافیست هنگام ثبت فاکتور در سبد خرید، مرحله آخر (قسمت نحوه پرداخت)، گزینه اقساط بدون سود ایران تایمر را تیک بزنید تا وارد صفحه پرداختی شوید و قسط اول (چهل درصد از مبلغ کل) را پرداخت کنید. بعد از ثبت فاکتور مراحل ذکر شده در بالا را باید انجام دهید.

 

از چه کسی مشاوره بگیرم؟
اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر در این خصوص دارید می توانید با شماره 02171400010 تماس بگیرید و با داخلی 111 صحبت کنید یا از طریق واتساپ ایران تایمر به شماره 09300019456  پیام دهید.

 

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم