5 سال گارانتی موتور ساعت مچی

5 سال گارانتی موتور ساعت مچی

کارت ضمانت کالا و 5 سال گارانتی،خدمت جدیدی است که ایران تایمر تقدیم شما کرده است. این کارت مخصوص ایران تایمر است و مجموعه ما برای اولین بار در ایران، بالاترین مدت گارانتی ساعت مچی را برای مشتریان خود فراهم کرده. به امید اینکه شما خریدی مطمئن تر و با دید باز تری را در سایت ما تجربه کنید.


توضیحات 5 سال گارانتی موتور ساعت مچی

در توضیحات گارانتی هر محصول گارانتی ایران تایمر مشخص شده. بعضی از محصولات دارای گارانتی 1 سال تعویض رایگان باتری هستند، و بعضی از محصولات دارای گارانتی 5 سال موتور ساعت. بسته به نوع خدماتی که در قسمت توضیحات گارانتی ایران تایمر مشخص شده، کارت گارانتی ایران تایمر تقدیم شخص خریدار آن محصول می شود.

معمولا برندهای ساعت مچی، مدت زمان گارانتی محدودی را برای ارائه خدمات پس از فروش تعیین می کنند. ایران تایمر برای ایجاد حس اطمینان در شما برخی موارد مهم تر در ساعت مچی را با مدت زمان بیشتر، گارانتی کرده است :

توجه: اگر محصول شما نیاز به هر نوع خدماتی داشت ( مانند واشر بندی ضد آب ساعت، باتری، موتور، تعویض شیشه و …) نباید توسط کارشناس یا تعمیرکار دیگری پشت ساعت باز و یا تعمیر شود، در اینصورت از گارانتی ایران تایمر خارج شده و از ارائه این خدمات به کالای شما معذور خواهیم بود.پس حتما در صورت مواجه شدن با هر مشکلی، تنها به واحد خدمات پس از فروش ما مراجعه فرمایید. 

نحوه فعال سازی گارانتی 5 سال

برای فعال سازی گارانتی ایران تایمر کافیست کد درج شده روی کارت را به شما 10000180 پیامک کنید تا متنی مبنی بر فعال سازی گارانتی دریافت نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که گارانتی ایران تایمر را از زمان خرید فعال نکنید، برای دریافت خدمات (در سال های بعد) تنها می توانید از گارانتی برند محصول خریداری شده استفاده کنید و عملا گارانتی ایران تایمر را از دست خواهید داد.

دوستان عزیز، توجه داشته باشید که این کارت (ضمانت ایران تایمر)، جدا از کارت یا دفترچه گارانتی برندی است که خریداری میکنید. پس در حفظ هر 2 کارت ( کارت ضمانت ایران تایمر و کارت گارانتی برند ) دقت فرمایید. برای دریافت خدمات 5 سال گارانتی، ارائه کارت (ضمانت ایران تایمر) به بخش خدمات پس از فروش ما الزامی هست.

مزایای استفاده از 5 سال گارانتی ایران تایمر :

⦁ تا 5 سال بدون صرف هیچ هزینه ای می توانید از گارانتی موتور ساعت مچی تان بهره مند شوید.
⦁ ساعت شما، توسط بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان عیب یابی و تعمیر می شود.
⦁ تا یکسال درصورت تمام شدن باتری ساعت کوارتز، امکان تعویض رایگان آن را دارید. در حالیکه تعویض باتری در هیچ برندی گارانتی نشده و مخصوص مشتریان ایران تایمر است.

اگر ساعت مچی شما شامل 5 سال گارانتی ایران تایمر باشد، قسمت پشت کارت برای شما پر می شود و تنها باید طبق دستوری که نوشته شده، گارانتی خود را فعال سازی کنید.همانطور که در عکس زیر مشخص است، قسمت روی کارت مربوط به ضمانت اصالت کالا در ایران تایمر است که با هر خرید برای شخص خریدار ارسال می شود.

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم
ورود
در صورت فراموش کردن نام کاربری یا کلمه عبور آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا مشخصات به ایمیل شما ارسال شود و یا عدد 0 را به 10000180 اس ام اس کنید.
 برگشت به فرم ورود ←