امتیاز ایران تایمر

امتیاز ایران تایمر

امتیاز ایران تایمر چیست:

ایران تایمر با بیش از یک دهه تجربه و مرجع ساعت در ایران، با توجه به نیاز مشتریان عزیز تصمیم به اجرای طرح "امتیاز ایران تایمر" برای محصولات خود در جهت انتخاب هر چه سریع تر و امکان مقایسه راحت تر از بین تنوع زیاد محصولات در نظر گرفته. هر محصول شامل 2 نوع امتیاز می باشد، امتیاز جهانی بر اساس استاندارد های جهانی و یک امتیاز سرویس دهی از نظر ایران تایمر که معیار آن شرکت وارد کننده آن برند داخل ایران و خدمات در دسترس میباشد.

این امتیاز بر اساس معیارهایی که در زیر به تعدادی از آنها اشاره میگردد و تجربه ایران تایمر تعیین شده که امیدواریم به شما در انتخاب سریع و بهتر کمک کند.
از این معیارها می توان به برند محصول با توجه به اصالت کشور، قدمت و تاریخچه شکل گیری آن، رده برند، رتبه جهانی و امکانات موجود(ویژگی ها) در ساعت مثل میزان ضد آب بودن، ضد ضربه، نمایش تاریخ، ساعت جهانی و ویژگی های دیگر اشاره کرد، که در امتیاز کلی محصول لحاظ شده.

توجه:
موارد ظاهری ساعت که به صورت سلیقه ای است و در نظر هر شخص متفاوت می باشد در این امتیاز دهی لحاظ نشده مانند رنگ، سبک ساعت (کلاسیک، اسپرت یا فشن) طرح قاب و … .

امتیاز ایران تایمر بر اساس سرویس دهی برند در ایران:

جدا از امتیاز جهانی برای هر محصول، یک امتیاز در خصوص نوع سرویس دهی شرکت وارد کننده برند محصول توسط ایران تایمر لحاظ شده.
این امتیاز دهی کاملا از بازخورد خدمات شرکتهای گارانتی کننده در ایران توسط ایران تایمر اعمال شده که موارد زیر در این امتیاز دهی لحاظ شده است

- خدمات پس از فروش و تامین قطعات توسط شرکت وارد کننده در ایران

- داشتن نمایندگی مشخص داخل ایران

- مقایسه قیمت محصول در ایران با قیمت جهانی همان محصول

- محبوبیت برند و شناخته بودن آن در ایران

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم