تعویض آسان بندچرم ساعت مچی

تعویض آسان بندچرم ساعت مچی

۳۵

تعویض کردن بند چرم ساعت مچی کار سختی نیست، اگر این ویدئو را با دقت ببینید.
بند چرمی ساعت مچی ها (که میتواند از جنس های مختلفی مثل خود چرم یا پلاستیک و … باشد) هر چند سال یکبار با توجه به میزان استفاده هر شخص نیاز به تعویض دارند. برای خرید بند چرم ساعت مچی، نیاز است از اندازه قسمت اتصال قاب به بند آگاهی داشته باشید تا بتوانید بند و پین بند مناسب را برای ساعت مچی خود تهیه کنید.
در صورتی که از این موارد اطلاعی ندارید، کافیست با قسمت خدمات پس از فروش ما در ارتباط باشید تا در این خصوص راهنمایی شوید.
همیشه به دوستانی که میخواهند بند چرم یا ساعت مچی بند چرمی خریداری کنند، توصیه می کنیم، قفل های پروانه ای را جایگزین قفل سگکی کنند، تا روند آسیب پذیری بند را در زمان باز و بسته کردن ساعت دور مچ، کمتر کنند.
برای تعویض بند ساعت مچی یا قفل پروانه ای، نیاز به ابزار مخصوص بنام پین کش دارید، که در سایت ایران تایمر می توانید آن را تهیه کنید. همچنین برای خرید قفل یا بند ساعت مچی تان پیشنهاد می کنیم از قسمت لوازم جانبی سایت دیدن کنید.
https://www.irantimer.com/g/accessory
با به اشتراک گذاشتن نظرتون در مورد این ویدئو، به ما برای تولید ویدیوهای آموزشی بعدی کمک می کنید.

تعویض آسان بندچرم ساعت مچی
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
کد امنیتی تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم
عضویت در خبرنامه ایران تایمر
با عضویت در خبرنامه سایت از جشنواره ها و تخفیفها، آخرین اطلاعات ساعت ها و برندها مطلع شوید. لطفا ایمیل، موبایل و یا هر دو را وارد نمایید
ورود
در صورت فراموش کردن نام کاربری یا کلمه عبور آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا مشخصات به ایمیل شما ارسال شود و یا عدد 0 را به 10002133919456 اس ام اس کنید.
 برگشت به فرم ورود ←