هدیه ی سازمانی ماندگار، مانند ساعت مچی

هدیه ی سازمانی ماندگار، مانند ساعت مچی

۸

هدیه سازمانی یک استراتژی مهم و تاثیر گذار در بازاریابی و تبلیغات مجموعه شماست. هدایای سازمانی نه تنها به محترم نشان دادن جایگاه پرسنل، همکاران و مشتریان شما کمک می کند، بلکه بهانه خوبی برای یادآوری فعالیت مجموعه و ارتقای آن است. عموم شرکت و سازمان های بزرگ برای قدردانی و تجلیل از دیگر شرکای تجاری، همکاران و مشتریان و مخاطبان شان در مناسبت های مهم مانند روز زن، روز مرد، اعیاد و … از استراتژی هدیه های سازمانی برای ایجاد وفاداری و مشارکت طولانی مدت استفاده می کنند.
تهیه هدایای سازمانی اگرچه شاید کاری مشکل به نظر برسد، اما ما در ایران تایمر شرایطی را برای شما فراهم کردیم تا به ساده ترین روش، یک هدیه ماندگار و ارزشمند برای کسانی که برایتان با ارزش هستند تهیه کنید. چه هدیه ای بهتر و با اصالت تر از ساعت مچی؟ ماهیت ساعت مچی گویای اصالت، دوام و گذر لحظه هاست و بهترین یادآوری کننده که هر لحظه و هرجا می تواند همراه باشد. بنابراین یک هدیه کاربردی و ماندگار نیز شناخته می شود.
ما در ایران تایمر، شرایطی را فراهم کردیم که از ابتدا تا انتهای مسیر خرید هدایای سازمانی شما، کنارتان باشیم، برای ارتباط با ما از راه های زیر اقدام کنید:


شماره تماس: 02171400010 داخلی 110
شماره موبایل: 09300019456
ایمیل:info@irantimer.com

هدیه ی سازمانی ماندگار، مانند ساعت مچی
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید،امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم