ساعت مچی خلبانی برای عاشقان نیروی هوایی و نیروی دریایی

حالت مطالعه
چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ نویسنده | مترجم:

برند ساعت مچی IWC در ادامه گسترش خانواده خلبانی محبوب خود که امسال محور اصلی این برند بوده، این هفته سه مدل ساعت سرامیکی جدید را به عنوان بخشی از سری‌های ساعت‌های کرنوگراف دار خلبانی معرفی نمود. این سه ساعت، Royal Maces، Tophatters و Blue Angels نام دارند و آخرین ساعت‏های مشارکتی IWC و نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا است.

ساعت مچی های نیروی دریایی IWC:

از سال 2018، IWC بر روی ساعت‌ مچی های مختلفی برای واحدهای هوایی نیروی دریایی و تفنگداران دریایی ایالات متحده آمریکا کار کرده و با بیش از دوازده اسکادران همکاری کرده است تا نسخه‌های ویژه‌ای را در اختیار اعضای فعلی و سوابقشان قرار دهد. آخرین نسخه‌ها، نسخه‌های ویژه‌ای است که از مدل‌های منحصراً نظامی الهام گرفته ولی برای افراد غیر نظامی در دسترس است. این نسخه‌ها سبک منحصر به فردی را ارائه می‌دهند.

طراحی و ساخت ساعت های جدید:

تمامی مدل‌های جدید از مدل طراحی بدنه کلی، متریال و کالیبر یکسانی بهره می‌برند. این در حالی است که از نظر بصری در جزئیات و رنگ‌ها متمایز هستند. در یک نگاه اجمالی، هر ساعت مچی دارای بدنه از جنس سرامیک اکسید زیرکونیوم هستند. قطر بدنه هر کدام از ساعت‎ها نیز برابر با 44.5 میلیمتر بوده و ضخامت آن برابر با 15.7 میلیمتر است. دکمه‌ها و تاج بدنه از سراتونیم ساخته شده است. سراتونیوم یک آلیاژ خاص تیتانیومی است که توسط IWC ایجاد شده. این ماده بهترین کیفیت و سبکی فلز و سرامیک را با خود به همراه دارد. ساعت Royal Maces به رنگ مشکی و زرد، ساعت Tophatters به رنگ مشکی و قرمز و ساعت Blue Angels به رنگ آبی و زرد ساخته شده است.

صفحه این ساعت مچی مردانه به راحتی قابل خواندن است و دلیل آن استفاده از علائم سفید در پیش زمینه مشکی رنگ می‎باشد. صفحات فرعی کرونوگرافی در کنار ساعت‌های، 12، 9 و 6 قرار دارد. نشانگر تاریخ نیز در کنار لوگوی کوچک IWC در ساعت 3 قرار دارد. 

در درون تمام ساعت‌ها از کالیبر 69380 خود شرکت استفاده شده است. این کالیبر اتوماتیک بوده و قابلیت ذخیره انرژی به مدت 46 ساعت را دارد. هر سه نسخه ساعت نیز با قیمت 10,900 دلار در دسترس می‌باشد.

 

ساعت مچی خلبانی برای عاشقان نیروی هوایی و نیروی دریایی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم