محصول جدید ساعت مچی برمونت (Bremont)

حالت مطالعه
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۱ نویسنده | مترجم:

 

 

 

در کنار مدل جدید ساعت مچی وایت دیالد سولو (White-Dialed Solo) و آلت- وان دابلیو تی (ALT-1WT) شرکت ساعت مچی بِرِمونت (Bremont) جدیدترین نسخه از محصولات "تولید محدود" خود را برای نمایشگاه بِیزِل وُرلد (BaselWorld) امسال ارائه کرد. ( این نمایشگاه یکی از مهمترین نمایشگاه های ساعت و جواهر در دنیا می باشد).

 

 

 

 

این محصول جدید شرکت بِرِمونت (Bremont) ویکتوری (Victory) نامیده می شود. با درنظر گرفتن موفقیت زیاد مدل های ساعت مچی ای پی 120  (EP-120) و پی51 (P51) ، مدل ویکتوری نیز به واقع مواد به کار رفته شده در آن از کشتی مشهور  اچ ام اس ویکتوری (HMS VICTORY ship) گرفته شده است.

شرکت ساعت سازی برمونت در حال مشارکت با موزه ملی نیروی دریایی در جهت ساخت قطعاتی است که منبع آنها از چوب بلوط و مس باقی مانده از کشتی مشهور قرن هجدهم می باشد.

ساعت ویکتوری یک کُرنوگراف اتوماتیک با ثانیه شمار و تاریخ شمار است که در آن موتور BE-83AR بکار رفته شده است و یک ذخیره کننده انرژی 46 ساعته دارد و این ساعت کاملا تزئین شده است.

اندازه قاب این ساعت مچی 17 *  43  میلیمتر است ، این ساعت از دو جنس استیل ضدزنگ و طلای سرخ ساخته شده که در یک قالب درونی مسی پی وی دی، که از مس کشتی اچ ام اس ویکتوری برگرفته شده، که قابل دسترس است.

برای جزئیات بیشتر در مورد این ساعت کرنوگراف انگلیسی می توان گفت که آن دارای یک قاب پشتی است که با دست از یاقوت کبود حکاکی شده، که حتی این حکاکی می تواند از بلوط بکار رفته شده در کشتی اچ ام اس ویکتوری نیز باشد.

محصول جدید ساعت مچی برمونت (Bremont)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم