بهترین زمان سنج های مشکی سال 2013

حالت مطالعه
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲ نویسنده | مترجم:

ساعت های منتخب سیاه مشکی سال 2013

با وجود اینکه رنگ آبی در ساعت یکی از رنگ های محبوب امسال است، تمایل برای ترکیب رنگ مشکی در مشکی، از یک میل کوچک فراتر می رود. نه تنها برای لباس بلکه همچنین برای ساعت: چیزی از سیاه پیشی نمی گیرد. سیاه همیشه سیاه بعدی بوده، هست، و خواهد بود!
تمام مدل های سیاه خیلی همه جانبه و تطبیق پذیر هستند. آنها معمولا همان مقدار با شلوار جین در آخر هفته جالب به نظر میرسند که با یک لباس رسمی در یک روز کاری. سیاه الزاما معنی افسردگی نمی دهد: براق یا مات، صاف یا زبر، هیچ وقت تیرگیش برایمان کفایت نمی کند.

پس اجازه بدهید برخی از بهترین انتخاب های امسال برای هر کسی که به دنبال چنین ساعت هاییست را مرور کنیم.

ساعت های منتخب مشکی سیاه 2013 Audemars piguetبلوط سلطنتی فلات قاره آدمارس پیگوئت

(Audemars Piguet Royal Oak Offshore 44mm Black Ceramic)

چه کسی از یک بلوط سلطنتی زیبا پرهیز می کند؟ امسال آدمارس پیگوئت (Audemars Piguet) یک نسخه ی تماما مشکی از مدل 44 میلی متری خود در سرامیک سیاه و بند پلاستیکی مشکی معرفی کرد. صفحه دارای طرح مگا تپیسری (Méga Tapisserie)  در رنگ سیاه است. چیز جدیدی در موتور به چشم نمی خورد، ساعت هنوز بر کالیبر 3126/3840 تکیه می کند. البته چیزی که در مقابل نسخه ی 42 میلی متری تازگی دارد، این است که نمایان بودن موتور از پشت شیشه ی سفایر (Sapphire) بدنه، تحسین بر انگیز می باشند.

ساعت های منتخب مشکی سیاه سال 2013

برمونت فلزی کرونوگراف ALT1-B2 GMT مشکی

(Bremont ALT1B2 GMT Chronograph Black DLC Steel)

با کرونوگراف ALT-B2 GMT در فلز PVD سیاه، برمونت مدلی تاثیر گرفته از ساعتی دیگر، منحصرا تولید و رسانده شده به خدمه ی بمب افکن منتخب نامرئی B2 (B2 Stealth Bomber) را در سال 2012 به ما نشان می دهد. همچنین مدل های دیگری، یکی با دستبند فلزی PVD سیاه و دیگری دارای بند چرم مشکی با کوک های سفید می باشند، که دومی در اینجا به نمایش گذاشته شده است. کالیبر اتوماتیک BE-54AE یک کرونوگراف و موقعیت زمانی ثانویه در مرکز صفحه در کنار نمایشگر زمان و تاریخ را عرضه می کند.

 

ساعت های منتخب مشکی 2013 Shawn Carter Huboltادغام کلاسیک سرامیک سیاه هابلوت شان کارتر

(Hublot Shawn Carter Classic Fusion Black Ceramic)

امسال هابلوت با شان "جی زی" کارتر (Shawn “Jay-Z” Carter) در تولید کلکشن شان کارتر با هابلولت (Shawn Carter by Hublot) با یکدیگر شراکت می کنند. شان کارتر از همان آغاز کار خود یک طرفدار مشتاق بوده، چنانکه او در متن آهنگ های خود بسیار از برند نام می برد. اولین تولید آن ها مدل کلاسیک فیوژن(Classic Fusion) در سرامیک سیاه و طلایی پادشاهی است. علامت انفجار ستاره ای بر روی صفحه، لوگوی رسمی کالکشن شان کارتر می باشد. امکان دید کالیبر کوک دستی HUB 1300 در صفحه وجود دارد که از پشت به طور کامل نمایشی قابل تحسین از آن وجود دارد. ساعت با  چرم تمساح هابولت منطبق شده. یک ساعت عالی هابولت، با کمی خمیدگی.

 

 

 

ساعت های منتخب 2013 مشکی سیاهلومینور غواصی پانرای 1950 سرامیک اتوماتیک سه روزه

(Panerai Luminor Submersible 1950 3 Days Automatic Ceramica)

پانرای امسال ساعت های کمی در سرامیک معرفی کرد. رادیومیر سه روزه ی 1940 همیشگی پانریستی(Radiomir 1940 3 Days Paneristi Forever)، لومینور 1950 لو سیزنتو توربیلون GMT (Luminor 1950 Lo Scienzato Tourbillon GMT)  و ساعت توربیلون GMT جیبی (Pocket Watch Tourbillon GMT). اما لومینور اتوماتیک سه روزه ی غواصی 1950 تنها مدل تماما سیاهی است که ما از آن صحبت خواهیم کرد. بدنه ی 47 میلی متری و نماد محافظت تاج دستگاه همگی از سرامیک سیاه می باشند که به زیبایی در ظاهر سنتی بند چرمش و کوک های بژ آن کار می کند. با 1000 قطعه ی تولید شده ی آن، نباید سخت ترین پانرای برای پیدا کردن باشد.

 

 

ساعت های منتخب 2013

اسپیریت اسپیک مارتین MK II استیل سیاه DLC

(Peter SpeakeMarin Spirit Mk II Black DLC Steel)

ساعت ساز انگلیسی پیتر اسپیک مارتین پیش از این در پیش کلکسیون داران و صاحبنظران ساعت سازی برجسته، شناخته شده است. در این مدل، پیکادیلی (Picadilly) قابل شناسایی، بدنه در اندازه 42 میلی متری، و پایان شنی مات است. اعداد بزرگ رومی و عقربه ها پوشیده شده در سوپرلومینوای سفید در صفحه ی مات سیاه نمایان هستند. در ساعت کالیبر TT738 می تپد، یک موتور کوک-اوتوماتیک با توان پنج روزه و پایان عالی کار چیزیست که ساعت ساز با آن شناخته می شود. باری دیگر، پیتر اسپیک مارتین ساعتی عرضه کرد که از رقبا در عرصه طراحی بسیار فراتر است، قطعه ای بسار جالب.

 

 

 

 

ساعت های منتخب سال 2013 مشکی سیاهزنیس خلبان نوع 20 GMT بارون راگ تیتانیم سیاه DLC

(Zenith Pilot Aeronef Type 20 GMT Baron Rouge Black DLC Titanium)

بارون راگ تنها ساعتی از این کالکشن است که امسال در تعداد محدود می باشد. تنها 500 قطعه تولید خواهد شد. بدنه ی 48 میلی متری تیتانیمی DLC، کالیبر الایت 693 را در خود نگه می دارد که ساعت و دقیقه ی مرکزی، ثانیه شمار خارج از مرکز و موقعیت زمانی دوم را که عقربه ی مرکزی با سر قرمز نشان می دهد را توان می دهد. اعداد سفید عربی، تضاد قوی ای با صفحه ی سیاه ایجاد می کنند که خواندن پایلوت را بسیار ساده می کنند. نا گفته نماند که نگه دارنده های بزرگ تیتانیمی DLC هم که بند سیاه قطور چرم را نگه می دارند به نوبه ی خود قابل توجه می باشند.

بهترین زمان سنج های مشکی سال 2013
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم