غول جادویی شماره ی 2 بروا، ساعت هوای سیاه - به همراه ویدیو

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ نویسنده | مترجم:

برای بیزل ورلد 2014 (Bezel world 2014) بروا (Breva) نسخه ی دیگری از ساعت جینی 2 آلتیمر (Genie 02 Altimer) که در اوایل 2014 موجود بوده و خود ادامه ی نسخه ی 01 جینی می باشد را معرفی کرد، این ساعت جینی 02 هوا (Genie 02 Air) نام دارد و در بدنه ی تیتانیمی که با روکشی از رنگ سیاه پوشیده شده که صفحه و کالیبر آن کمی متفاوت تر از نسخه ی گذشته اند.


 

جینی 02 با توجه به اینکه در درون خود دارای یک قطب نمای مکانیکی می باشد ساعتی پیچیده است. زمانی که بروا ساعت جینی 02 را عرضه کرد در تلاش بودند تا آن را ساعتی قرار دهند برای استفاده بر روی کوه ها تا هنگامی که در حال اسکی هستید بتوانید ارتفاع خود را چک کنید. پس تمرکز آنها در قرار دادن آن به عنوان ساعت هوانوردی نیز منطقی به نظر خواهد رسید. و این دقیقا همان کاری است که آنها با جینی 02 هوا (Genie 02 Air) انجام داده اند.


 

بروا نیاز داشت تا برای مناسب قرار دادن جینی 02 به عنوان ساعتی در هوانوردی، در مقابل هدف گذشته ی آن - ساعتی برای اسکی -، برخی از موارد را بازنگری کند. جدای از قسمت میانی و رنگ های تیره تر آن، مقیاس های ارتفاع نیز متناسب با فاصله های بیشتری تنظیم شده اند. جینی 02 مقیاسی دارد که تا 5,000 متر می رود در حالی که جینی 02 هوا مقیاسی دارد که به 15,000 متر می رسد.

*کیفیت های مختلف ویدیو در گالری فیلم و عکس، بخش اخبار و رویداد های ساعت، با نام همین خبر موجود هستند.


به عنوان ساعت هوانوردی، به نظر می رسد که جینی 02 هوا با پیچیدگی هایی مناسب برای افرادی که از آن استفاده می کنند منطقی تر به نظر می رسد. جینی 02 هوا از جنبه های بسیاری یک وسیله ی مکانیکی فوق العاده به نظر می رسد. و با اینکه در این مساله تردید وجود دارد که کسی آن را به عنوان وسیله ای برای حفظ جانش استفاده کند، ولی به عنوان یک پشتیبان برای یک وسیله ی الکتریکی به دست کردن آن به هنگام پرواز می تواند از مواردی بسیار جالب باشد که چه به عنوان خلبان و چه به عنوان مسافر می توان از آن برخوردار بود. مبلغ این ساعت نیز 132,000$ می باشد که مسلما آن را در دامنه ی ساعت های لوکس قرار خواهد داد.


 

غول جادویی شماره ی 2 بروا، ساعت هوای سیاه - به همراه ویدیو
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم