عرضه ی ساعت DNA بتمن، کاری از رومین ژروم - Romain Jerome Batman-DNA Watch Debut

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:

برای هفتاد و پنجمین سالگرد بتمن (Batman)، رومین ژروم سوئیسی (Romain Jerome) با دی سی کمیکس (DC Comics) برای تولید ساعت های کالکشن نسخه ی محدود دی ان ای بتمن (The Batman-DNA Limited Edition Collection) همکاری می کند.

تنها یک نسخه از ساعت موجود است و آن هم محدود به تنها 75 قطعه، به همراه نماد بتمن بر روی صفحه و بدنه که با حلقه ی گوشه دار طراحی شده تا یاد آوری از ماشین بتمن (Batmobile) باشد. شاید اینگونه به نظر برسد که دو نسخه از آن وجود دارد، اما این تنها "عکس برداری های تاریکی و روشنایی" از ساعت هستند که با درخشش شب نما و بدون آن انجام شده اند. این اولین همکاری بین رومین ژروم و دی سی می باشد، اما ایده ی آن، با در نظر گرفتن سابقه ی رومین ژروم در ساخت ساعت های نسخه ی محدود برای شخصیت های معروف، به هیچ وجه یک سورپرایز نبود.

طرفداران رومین ژروم و بتمن عاشق آن خواهد بود تا این ساعت جدید نسخه ی محدود را داشته باشند، اما شاید نظر بسیاری که ساعت را از دید زمان سنجی می نگرند را جلب نکند. از خیلی جهات، این زمان سنج $20,000 یک برای طرفداران بتمن یک وسیله ی فوق العاده است. این ساعت ذات تاریک و قدرتمند کاراکتر بتمن مدرن را به خوبی به دست اورده است، و در طراحی آن آن قدر زیاده روی نشده که نتوان آن را خارج از مراسم و نمایشگاه های کتاب های مصور به دست کرد. چیزی که واضح نیست این است که بخش دی ان ای (DNA) چه موقع وارد ماجرا می شود.

خیلی از ساعت های "دی ان ای" رومین ژروم شامل برخی قطعاتی می شوند که به موضوع ساعت مربوط است. تمامی این ها با ساعت های دی ان ای آر جی تایتانیک (RJ Titanic DNA watches) آغاز شد که کمی از فلز به دست آمده از کشتی غرق شده ی تایتانیک در آن ها بود. این طرح و ایده، به ساعت های بخش های مختلف دیگر نیز انتقال پیدا کرد، تا جایی که به ساعت هایی که کمی از خاک ماه در آن ها بود و یا ساعت هایی مانند ساعت دی ان ای رومین ژروم دلورین (Romain Jerome Delorean DNA watch) که بخشی از فلز ماشین واقعی دلورین را در خود داشت رسید.

برای ساعت آر جی بتمن به نظر نمی رسد که ساعت فلز یا هر چیز – دی ان ای - دیگری را در رابطه با بتمن در خود داشته باشد. بدون شک رومین ژروم تلاش برای دستیابی به این قضیه کرده. شنیده شده که آن ها تلاش کردند تا بخشی از قطعات فلزی از یکی از خودرو های بتموبیل در یکی از فیلم های بتمن را در ست ساعت های نسخه ی محدود خود جای دهند.

ساعت های دی ان ای بتمن رومین ژروم، در 46 میلی متر پهنا و در بدنه های فلزی با پوشش سیاه PVD هستند. پشت ساعت شامل یک "مدالیون (Medallion)" بتمن است در حالی که در صورت ساعت یک لوگوی بتمن بر روی یک طراحی صفحه ی شکسته-مانند زیبا قرار دارد. می توان آن را با چیزی مانند یک دیزاین پیچیده در ساعت توربیلون مموریجین برخواستن شوالیه ی سیاه بتمن (Memorigin Batman The Dark Knight Rises Tourbillon watch) از چند سال پیش مقایسه نمود. از کمپانی های دیگر پیشرفته ای که اخیرا به ساخت ساعت هایی با زمینه ی بتمن دست زده اند، می توان به ساعت ساز و تولید کننده ی نوشت افزار مونتگراپا (Montegrappa) اشاره نمود.

در داخل ساعت در ان ای بتمن رومین ژروم یک موتور اتوماتیک ساخت سوئیس قرار دارد و به بدنه ی آن یک بند کروکدیل شاخ گردان (Hornback) متصل است. صفحه ی ساعت تماما سیاه است، اما شب نمای آن به رنگ آبی می باشد. تصاویر صفحه در اینجا "نمای روز" و همچنین نمای شب به همراه درخشش "نشر آبی" شب تاب سوپرلومینووا (SuperLumiNova) می باشند. محدود به 75 قطعه، ساعت دی ان ای بتمن رومین ژروم، با رفرنس ref.RJ.T.AU.WB.001.01، در $18,500 قیمت گزاری شده است.

عرضه ی ساعت DNA بتمن، کاری از رومین ژروم - Romain Jerome Batman-DNA Watch Debut
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم