کالکشن جدید فردریک کنستانت به همراه تصاویر غرفه های جدید و معروف کمپانی – Fredrique Constant Index Automatic Pair Collection

حالت مطالعه
یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳ نویسنده | مترجم:


 

عروسی... سالگرد... نامزدی... و یا به هر دلیل دیگری...


ساعت ساز سوئیسی فردریک کنستانت (Fredrique Constant) از عرضه ی یک گستره ی جدید از ساعت هایی که ادای احترامی می باشند به شور اشتیاقی که زوج ها در اشتراک دارند، بسیار خوشنود است. کالکشن جدید جفت اتوماتیک نمایه ها (Index Automatic Pair Collection) شامل چهار مدل شگفت انگیز می باشد، که در قیمتی معرفی شده اند که شاید رقیبان را شرم آور کند.
این چهار ساعت با موتور اتوماتیک FC-303، که در28,000 تغییر در ساعت می تپد و نگهدارند ی انرژی 38 ساعته را در خود جای داده است، توان گرفته اند. مدل های مردانه تا 5 اتمسفر و مدل های زنانه تا 3 اتمسفر ضد آب هستند.

FC-303MPWN1B6B / FC-303MPWN1B3B(مردانه) و FC-303WN5B6B / FC-303WN5B3B (زنانه)، به همراه بدنه و دستبند های استیل ضد زنگ پلیش شده با دست و با استیل ضد زنگ و روکش گذاری طلای آخر کار می درخشند. مدل های زنانه 27.5 میلی متر پهنا دارند که به راحتی بر روی ظریف ترین مچ ها قرار می گیرد. صفحه از جنس لوکس صدف، به همراه یک پنجره ی تاریخ در موقعیت ساعت 3، و نشان های استیل ضد زنگ/صفحه گذاری شده با طلای زرد با دست کار شده می باشد. مدل مردانه همچنین به همراه 26 جواهر، یک بدنه با 40 میلی متر پهنا و یک صفحه ی درخشان نقره همراه است. هر دو ساعت از ویژگی های ساعت، دقیقه، ثانیه و تاریخ برخوردار هستند.

به همان زیبایی ای که کالکشن جدید جفت اتوماتیک نمایه ها می باشد، تصاویر نیز جذاب هستند، با قیمت فروش بین CHF 1,050 – CHF 1,490.


اگر قصد دارید تا باقی زندگی خود را با شخصی که قلب شما را، تنها با فکر کردن به او به تپش در می آورد سهیم شوید، پس شاید شما بتوانید کالکشن جدید جفت اتوماتیک نمایه ها را نیز با او سهیم شوید، به ظرافت زمان شما با یکدیگر.


برای اطلاعات بیشتر می توانی به وب سایت www.fredrique-constant.com مراجعه نمایید.نمایش 10 Year Heart Beat Manufacture در شهر نیو یورک


غرفه ای در De Bijenkorf در آمستردام


نمایش سفری در فرودگاه Schiphol


غرفه های دیگر در سراسر دنیا:
هاتاکا هنکیو (Hakata Hankyu) – ژاپن


کارائیب – Royal Caribbean Allure of the Seas


منور (Manor)، ژنو - سوئیس

کالکشن جدید فردریک کنستانت به همراه تصاویر غرفه های جدید و معروف کمپانی – Fredrique Constant Index Automatic Pair Collection
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم