همه چیز دربـاره ساعت 450 میلیونی حسین هدایتی

حالت مطالعه
پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴ نویسنده | مترجم:


چندی پیش تصاویری در رسانه های خارجی منتشر شد که گوشه ای از زندگی بچه پولدارهای تهران را نمایش می داد، تصاویری که این «بچه ها» با افتخار تمام و تفاخر در شبکه های مجازی منتشر کرده بودند، این تصاویر در رسانه های داخلی به شدت منتشر شد و مسئولان این صفحات به یکباره تصاویر را حذف و کار را تعطیل کردند که البته اکنون باز هم فعال شده اند


اما این روزها بحث یک پولدار دیگر در رسانه های داخلی داغ است، پولداری که خود بارها اعلام کرده که پولدار است و بارها مظاهر این پولداری خود را به نمایش گذاشته از جمله درخواست خرید باشگاه پرسپولیس ! البته شایعاتی هم هست که ایشان حداقل برابر با ثروت خود به بانکها بدهکارند !!( به قول اهالی فوتبال " مارادونا رو ول کن ، بانکهای ما رو بچسب " که برای یک وام دو و سه میلیونی کم مانده خود شخص را گرو بگیرند!)

چند روز پیش در عصرخبر، خبری منتشر کرد درباره" حسین هدایتی "مالک باشگاه و شرکت استیل آذین، فردی که این روزها به شدت خریدار باشگاه پرسپولیس است فردی که اعلام کرده به دلیل اینکه اصولگراست، پرسپولیس را به وی نمی فروشند

داشتن خودروی گران بها، منزل آنچنانی و وسایل شخصی گران قیمت و بسیار لوکس را می توان از شاخصه های یک پولدار البته به ظاهر! دانست چرا که بسیاری هستند به قول مثل معروف با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند و البته برخی هستند که به متمول بودن و سرمایه دار بودن خود اذعان دارند.

به گزارش عصرخبر، گذشته از همه این حواشی، نکته مهم و جذاب برای رسانه ها ساعت طلایی رنگ و لوکس " حسین هدایتی دولابی "که به شدت در حال دست به دست شدن در شبکه های اجتماعی است که البته مهم بودن اعمال، رفتار و متعلقات افراد مشهور و به عبارت خارجی ها "سلبریتی " امری بدیهی است و می توان بدون شک گفت که "حسین هدایتی دولابی" یک سلبریتی است.


با بررسی تصویر اصلی ساعت لوکس این سرمایه دار ایرانی مشخص می شود که مارک ساعت وی (Audemars Piguet)"ادمار پیگه" (با ضمه حرف "الف" و کسرحرف"د" و " پیگه " بر وزن "دیگه" ) که از مشهورترین برندهای سوئیس است.

با بررسی مدل های مختلف این ساعت و یافتن مدل مورد نظر و جستجوی اینترنتی متوجه شدیم ساعت مورد نظر در سایت رسمی شرکت بنام Ref. #26322OR.ZZ.1222OR.01  شناخته می شود.
که البته ما نتوانستیم مدل بند چرمی آن را که ایشان بر مچ دارند پیدا بکنیم و فقط بند طلای همراه با برلیان آن موجود است که امکان دارد به سفارش ایشان بند تعویض شده باشد.

 

ودرآخر می ماند بحث شیرین قیمت! واالله البته که قابل شما را ندارد ولی این ساعت به قیمت125.000 دلار امریکا  قابل عرضه می باشد .


تهیه و تنظیم : شاهرخ شاهرخی
 

همه چیز دربـاره ساعت 450 میلیونی حسین هدایتی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم