5 ساعت با قابلیت نمایش ساعت جهانی که قیمت آنها کمتر از 5،000 دلار است.

حالت مطالعه
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ نویسنده | مترجم:

5 ساعت با قابلیت نمایش ساعت جهانی که قیمت آنها کمتر از 5،000 دلار است.
 

برای کسانی که در سفرهای پیاپی هستند چه چیزی بهتر از یک ساعت مچی است که بتوانند در هر کشوری که هستند ساعت های تمامی کشور های جهان را بدانند. ساعتی با قابلیت نمایش ساعت های کشور های جهان.
برای خرید این نوع ساعت ها باید مبلغ های بسیار زیادی، معادل با هزینه چند سفر بپردازید. در این مقاله ما به شما 5 ساعت با قابلیت نمایش ساعت جهانی را معرفی میکنیم که کمتر از 5،000 دلار هستند.

 

اولین ساعت از برند بال واچ ( ball watch) هستش. این ساعت در دو بند چرمی و استیل موجود است. 50 متر در برابر آب مقاوم است و تا 5،000 Gs  در برابر فشار مقاوم است. ساعت 24 شهر جهان، تاریخ و روز هفته را در صفه خود نشان میدهد. این ساعت 3،299 دلار قیمت گذاری شده است.Ball Trainmaster World Time

 

 

دومین ساعت از برند معروف فرِدِریک کُنستانت ( Frédérique Constant ) است. این ساعت در صفه خود یک نمایشگر بزرگ تاریخ و 24 شهر جهان را نشان میدهد. تمام تنظیمات این ساعت تنها با یک دسته کوک تنظیم میشود.
قیمت این ساعت 4،095 دلار میباشد.

 


Frédérique Constant Manufacture Worldtimer

 

 

 

 

 

 

سومین ساعت از برند  Maurice Lacroix  هستش. این ساعت 24 شهر جهان، تاریخ و نمایشگر صبح و شب را در صفحه خود نشان میدهد. این ساعت بسیار زیبا 4،900 دلار قیمت گذاری شده است.


Maurice Lacroix Masterpiece Worldtimer

 

 

 

 

 

 

 

چهارمین ساعت از برند مونت بلانک (Montblanc ) است. مونت بلانک دو ساعت با این قابلیت به بازار ارائه کرد. هر دو با نقشه جهان در پست زمینه، که در یکی شهر های شمالی و در دیگری شهر های جنوبی را در صفه خود نشان میدهد.
Montblanc Timewalker Northern Hemispheres که شهر های شمالی را نشان میدهد 4،900 دلار با بند چرمی و Montblanc Timewalker Southern Hemispheres  که شهر های جنوبی را نشان میدهد 5،270 دلار با بند استیل در بازار عرضه شده است.Montblanc TimeWalker World Time Hemispheres

 

 

 

 

 

پنجمین و آخرین ساعت از برند تیسو است.این ساعت با قابلیت بالایی که دارد فقط 1،650 دلار قیمت دارد.


Tissot Heritage Navigator 160th Anniversary

5 ساعت با قابلیت نمایش ساعت جهانی که قیمت آنها کمتر از 5،000 دلار است.
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم