طراحی مجدد قاب طبل شکل ساعتهای لوییس ویتون

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

طراحی مجدد قاب طبل شکل ساعتهای لوییس ویتون:

 

 

زمانیکه لوییس ویتون برای اولین بار شروع به تولید ساعت‌های مکانیکی نمود، ظاهر تبل شکل قاب ساعت را امضاء برند خود در زمینه ساعت قرار داد. از سال 2002 عرضه آغاز شده و تاکنون به ماه تبل شکل تکامل یافته با خطوط باریکتر و ظاهر تمیزتر.

اگرچه هنوز سعی در حفظ ظاهر تبل شکل خود دارد، در طراحی جدید باریکتر و پهن تر شده است. کناره قاب به شکل غیر مرسومی مقعر است در صورتی که طراحی اولیه آن پهلوهای محدبی داشت. این ساعت نگهدارنده مخصوصی دارد که کار را برای تعویض بند بسیار آسان می‌کند.

قاب در مدل‌های متنوعی در دسترس است که پرچم‌دار آنها مدل تربیلن تبل ماه شکل (Tambour Moon Flying Tourbillon “Poincon de Geneve”) و مجهز موتور کوک دستی داخلی است.

 

موتور این ساعت (LV 97) یک تُربیلُن معلق 1 دقیقه‌ای با شکل قفس مانند بوده و امضاء این برند به شکل گل مونوگرام به همراه دارد که توسط شرکت تابعه لوییس ویتون در ژنو با نام لا فابریک دو تامپس (La Fabrique de Temps) که پیش‌تر قابلیت‌هایی همچون Escale Worldtime از این شرکت ارائه شده بود، توسعه یافته است.

 

 

قطعات ساعت به شکل مرسوم و به ترتیب خطی چیده شده اند. فنر ذخیره کننده انرژی در موقعیت ساعت 12 و ترُربیلُن در موقعیت ساعت 6 قرار گرفته و موتور ساعت توسط پل به صفحه اصلی به صورت دوایر متحدالمرکز نگه داشته شده است. طرح باز و شفاف ساعت فنرساعت را که قدرت ذخیره سازی تا 80 ساعت انرژی را دارد هویدا می‌سازد.

 

همانند چمدان‌های لوییس ویتون، ساعت‌های این برند نیز به شکل‌های متعددی می‌توانند شخصی سازی شوند. یکی از این راه‌ها، درج نام دارنده ساعت برروی پل نگهدارنده صفحه اصلی است.

 

قاب ساعت عرض 42.5 میلیمتر و ارتقاع 9.56 میلیمتر داشته که جنس آن از تیتانیوم است.

 

مدل ارزان‌تر این برند با نام تمبور مون جی‌ام‌تی (Tambour Moon GMT) قابل ارائه با قاب استیل، استیل دو رنگ و یا صورتی طلایی است. 41.5 میلیمتر قطر داشته و موتور اتوماتیک ETA به همراه قابلیت ساعت دوم در آن به کار رفته است.

 

 

 

مدل تمبور مون کرنوگراف (Tambour Moon Chronograph) بزرگترین مدل این سری است. قطر آن 44 میلیمتر بوده و توسط موتور خودکوک ETA به علاوه ماژول کرنوگراف برروی آن پشتیبانی می‌شود که تنها با جنس استیل عرضه میگردد.

 

 

 

و در نهایت سری تمبور مون شامل ساعت های متنوعی مخصوص بانوان است که همگی آنها کوارتز می‌باشد. قطر آنها از 28 میلیمتر که مدل Tambour Moon Star Second است شروع شده تا قطر 39.5 میلیمتر که مدل کرنوگراف دار زنانه است.

 

قیمت و در دسترس بودن

ساعت‌های تمبور مون از ژوئن 2017 در فروشگاه لوییس ویتون ارائه میگردد. البته مدل تُربیلن این سری با سفارش قبلی قابل ارائه خواهد بود. قیمت مدل‌ها نیز هنوز اعلام نشده اند.

طراحی مجدد قاب طبل شکل ساعتهای لوییس ویتون
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم