معرفی ساعت کلاسیک اتوماتیک GMT با صفحه جدید از برند فردریک کنستانت

حالت مطالعه
یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

معرفی ساعت کلاسیک اتوماتیک GMT با صفحه جدید از برند فردریک کنستانت:

 

وقتی در صحبت از ساعت های با ظاهر شیک برای لباس رسمی، با قیمت مناسب و موتور مکانیکی با کیفیت بالا هست مشکل بتوان از ساعت های فردریک کنستانت به سادگی گذشت. این برند بی وقفه ساعت هایی با قیمت فوق العاده ارائه نموده و اخیرا یکی از مدلهای معروفش را با صفحه بروزرسانی شده روانه بازار نموده است. ساعت کلاسیک اتوماتیک GMT.

این ساعت در سال 2015 با طراحی خاص آقایان متشخص در حال سفر معرفی شد. آخرین سری این مدل نیز بیش از پیش مناسب کسانیست که همواره در حال تغییر منطقه زمانی بوده و شاید بتوان گفت ظریفترین نسخه این سری تا کنون است.

 

مانند نسخه های سابق، ساعت کلاسیک اتوماتیک GMT به انتخاب شما در قاب 42 میلیمتری به جنس استیل ضد زنگار و یا استیل رزگلد ارائه می‌‎شود. این ساعت با بند چرمی قهوه‌ای تیره و یا مشکلی جفت شده و مناسب تیپ سنتی و کلاسیک است. جایی میان ساعت عادی و عملی، و یک ساعت رسمی قرار گرفته و تناسب خوبی دارد، البته مطمئنا برخی عرض قاب اندک کوچکتری را ترجیح می‌دهند.

 

فردریک کنستانت برای نسخه صفحه نقره‌ای فراتر رفته و طراحی سنتی تری را برگزیده است. همانند مدل قبلی، اعداد بزرگ و مشکلی رنگ رومی را برای نشانگرهای ساعت به همراه دارد. اگرچه در این مدل، از عقربه‌های سنتی با فرم بروگِت (عقربه هایی که در نزدیکی نوک آنها دایره‌ با حفره‌ای غیر متحد المرکز وجود داشته و منتسب به برند برگوت است که نزدیک به 2 قرن است که از این فرم عقربه استفاده می‌نماید) برای نشان دادن زمان استفاده می‌نماید. نسخه های قبلی اعداد عربی را نیز بیرون از دایره مدرج دقیقه به همراه داشتند که در این نسخه برای ساده سازی و خلوت نمودن صفحه، حذف شده است.

دیگر تغییر برجسته، طرح زیروروکاری در وسط صفحه ساعت است که دقیقا به میزان لازم کنتراست ایجاد مینماید تا ظاهر ساعت خسته کننده نشود بدون اینکه چشم را خسته نموده و یا از خوانایی صفحه بکاهد. در مقابل ساعت 3 پنجره نمایش تاریخ و در دایره مرکزی، ساعت دیگری برای تنظیم موقعیت زمانی دوم به صورت 24 ساعته با عقربه کوچک با پیکان کوچک در نوک آن قرار گرفته است.

 

امکان تنظیم همه قابلیت‌های ساعت تنها بوسیله یک پیچ تنظیم به لطف موتور

به لطف موتور  اتوماتیک GMT FC-250 همه قابلیت های ساعت با پیچ تنظیم اصلی آن قابل تنظیم بود که عملکرد آن از شیشه سفایر پشت ساعت قاب مشاهده خواهد بود. ساعت 26 جواهر را در قلب خود که با فرکانسی معادل با 28،000 vph می تپد جای داده و امکان ذخیره 38 ساعت انرژی را دارد. موتور این ساعت بر اساس موتورهای سلیتا ایبوش (Sellita ebauche) ساخته شده است. قابل استیل سه تکه ساعت تا فشار 5 اتمسفر ضد آب بوده، اما تصور نمیرود شما بخواهید با این ساعت شنا کنید.

 

مانند همه ساعت‌های فردریک کنستانت قیمت این ساعت بسیار منطقی بوده و برای مدل استیل آن مبلغ 1،395 فرانک سوئیس و 1،695 فرانک برای مدل رزگلد آن در نظر گرفته شده است.

 

معرفی ساعت کلاسیک اتوماتیک GMT با صفحه جدید از برند فردریک کنستانت
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم