خلق دوباره ساعت آرتلیتر از اوریس، به رنگ آبی

حالت مطالعه
پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

خلق دوباره ساعت آرتلیتر از اوریس، به رنگ آبی

 

وقتی اوریس (Oris) ساعت کالیبر 111 ارتلیر (Artelier) را در سال 2015 عرضه نمود لحظه تاریخی را در کمپانی اوریس رقم زد؛ "تولد دوباره برنامه طراحی موتور ساعت مستقلا توسط این کمپانی". اکنون ساعت تاریخی مجددا بازگشته و این‌بار صفحه آبی‌رنگ پر سر و صدایش شیرینی خاصی به طراحی ساعت داده است.

آرتلیر کالیبر 111 مجموعه قابلیت‌های منحصر به فرد خود را حفظ نموده‌است. موتور مکانیکی با کوک دستی و قابلیت ذخیره 10 روزه انرژی، نشانگر میزان شارژ باقی مانده به صورت غیر خطی که پتنت خود اوریس است، و نمایشگر تاریخ از جمله این قابلیت‌ها است. اوریس تنها کمپانی ساعت‌ساز سوئیسی است که این قابلیت‌ها را در یک ساعت جمع نموده‌است.

 

سیستم ذخیره انرژی کافی این ساعت در مدت 6 سال توسعه یافته و در یک قاب بزرگ که از پس کریستال سفایر پشت ساعت قابل مشاهده است جای گرفته. قاب چرخ‌دنده حاوی سیستم ذخیره انرژی میزان شارژ باقی‌مانده را به نشانگر واقع در موقعیت ساعت 3 برروی صفحه ساعت منتقل می‌کند. این ساعت توسط یک سیستم محرک حلزونی با طراحی ویژه مدیریت شده که از کریستال پشت قاب قابل مشاهده بوده و زمان باقی‌مانده شارژ را به دقت اندازه‌گیری ساعت، نمایش می‌دهد.

آرتلیر جدید کالیبر 111 به همراه یک قاب 43 میلی‌متری از جنس استیل ضدزنگار به رنگ آبی سیر برس خورده با طرح sunray ارائه شده که برروی بند چرمی کروکودیل لویزیانا (Louisiana) و یا بند استیل نصب شده است.

این ساعت در یک جعبه لوکس چوبی عرضه شده و در دسامبر 2017 فروش خود را با قیمت 5،500 فرانک سوئیسی آغاز خواهد نمود.

خلق دوباره ساعت آرتلیتر از اوریس، به رنگ آبی
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم