ساعت شوپارد L.U.C مسافر زمان

حالت مطالعه
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ نویسنده | مترجم:

ساعت شوپارد L.U.C مسافر زمان (Chopard L.U.C Time Traveler One)

 

 

آخرین ساعت مچی شوپارد کمی غیر عادی به نظر می‌رسد. ساعت‌های L.U.C که در نوع خود بهترین هستند زمان سنج‌های کاملا جدی که توسط شوپارد عرضه شده و طراحی‌های محافظه‌کارانه‌ای دارند. از سوی دیگر ساعت L.U.C مسافر زمان، مسافر صحرا است که بسیار رنگارنگ طراحی شده است.

هفته ساعت به تازگی در دوبی خاتمه یافت فرصت مناسبی برای ساعت‌سازان بود تا نسخه‌های خاص و منحصر به فرد ساعت‌هایی همچون نسخه امارات متحده از ساعت TAG Heuer Autavia را معرفی کنند.

نسخه دیگری از سری ساعت جهانی شوپارد سال گذشته معرفی شده بود و ساعت مسافر صحرا نیز رونمایی دیگری در این مراسم بود که برای رونمایی پس از پایان مراسم اصلی شوپارد در دوبی برنامه‌ریزی شده بود.

 

 

اگرچه سری معمولی مسافر زمان از جنس استیل و با صفحه اسپورت مشکی و نارنجی است اما نسخه امارات متحده صفحه به رنگ ماسه صحرای متالیک است.

رنگ صفحه نسبتا یک‌دست بوده اما بافت متفاوتی دارد که با تغییر نور محیط کمی تغییر می‌کند. وسط صفحه ساعت کاملا صاف بوده در حالی که بخش مربوط به نشان‌گرهای ساعت مُهر‌های زیر و روکاری شده متحدالمرکزی دارد.

 

 

تمامی 24 شهر مندرج در دیس مربوط به ساعت جهانی موقعیت این ساعت را نگاه داشته و جایی برای منطقه زمانی خلیج فارس یا GMT+4 رزرو شده که با حروف عربی با شهر "دوبی" مشخص شده است.

 

 

سایر قسمت‌های ساعت مشابه سری مسافر زمان می‌باشد. قاب استیل 42 میلی‌متری که نسبتا بزرگ است، کوچکتر از مقدار واقعی خود به نظر می‌رسد. اما ارتفاع 12.09 میلی‌متری بُرِس خورده ضخامت ساعت را نمایان می‌کند.

این ساعت دو پیچ تنظیم دارد: اولی در موقعیت ساعت 2 برای تنظیم زمان محلی و پیچ تنظیم دیگر برای تنظیم ساعت جهانی‌است. هر منطقه زمانی با حلقه 24 ساعته و حلقه کناری آن که نام شهر‌هاست مشخص می‌شود. در حلقه داخلی نیز تاریخ مشخص می‌شود.

موتور ساعت که توسط خود شوپارد ساخته شده با رفرنس L.U.C 01.05-L یک موتور اتوماتیک بوده با قابلیت ذخیره انرژی تا 60 ساعت.

 

این ساعت محدود به تولید تنها 20 نسخه است که با رفرنس ref. 168574-3005 و قیمت 52،900 درهم امارات که معادل 14،400 دلار است از گالری صدیقی و پسران در دوبی قابل تهیه خواهد بود.

ساعت شوپارد L.U.C مسافر زمان
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم