ساعت مچی قدرتمندترین مدیران اجرایی (بخش دوم)

حالت مطالعه
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

قسمت قبل...

آکیو تویودا، مدیر تویوتا


آکیو تویودا مدیر شرکت سهامی تویوتا موتور، بزرگترین خودروساز دنیاست. او این پست را از سال 2009 دارد. پیش از آن، او در سال 2000 به عنوان عضو هیأت مدیره انتخاب شد و در سال 2005 به پست مدیر اجرایی ارتقا یافت. 
بنا به پروفایل شرکتی او، او در سال 1982 از کالج بابسون مدرک MBA خود را اخذ کرد و در سال 1984 به تویوتا (TMC) پیوست. به گزارش رویترز، شرکت در دوم مارس، اعلام کرد که بر روی فناوری رانندگی اتوماتیک بیش از 8/2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد.

عکس تویودا با ساعت مچی پاتک فیلیپ کالاتراوای خود چندین بار ثبت شده است. قیمت این ساعت در خرده فروشی 21 هزار دلار است، اما علاقمندان به آن می تواند آن را در سایت C&C به قیمت 16860 دلار خریداری کنند.

Patek Philippe Calatrava 5119G — $21,500


 

جان واتسون، مدیر ارشد اجرایی شورون


جان واتسون تا ژانویه 2018 مدیر ارشد اجرایی و رئیس هیأت مدیرۀ شرکت شورون بود. او مدرک MBA خود را از دانشکدۀ بازرگانی دانشگاه شیکاگو اخذ کرد و در سال 1980 به شورون پیوست و از سال 2001 تا 2005 به عنوان مدیر ارشد مالی، و از سال 2009 تا 2010 به عنوان رییس هیأت مدیره در آن خدمت کرد. 
شورون یک شرکت انرژی است که گاز طبیعی و انرژی ژئوترمال تولید می کند و همچنین روی منابع جایگزین انرژی از قبیل انرژی خورشیدی، انرژی بادی و سوخت های زیستی تحقیق انجام می دهد. و با سرمایۀ بازار بیش از 216 میلیارد دلار یکی از بزرگترین شرکت های سهامی عام است. 

ساعت واتسون را می توان در سایت Crown & Caliber به قیمت 2590 دلار پیش خرید کرد.

Breitling Aerospace E79362 — $2,590


 

راندال استفانسون، مدیر ارشد اجرایی در AT&T


راندال استفانسون رییس هیأت مدیره، مدیر ارشد اجرایی، و رییس AT&T، موسسه چندملیتی مخابراتی است. این شرکت، علاوه بر برند معروف خود، مالک DirectTV، Cricket Wireless، و Roots Sports است. با سرمایه بازار بالغ بر 250 میلیارد دلار، AT&T یکی از بزرگترین شرکت های سهامی عام است. 
استفانسون از سال 2007 مدیر ارشد اجرایی این شرکت بوده است. او در سال 2016 توسط مجلۀ Chief Executive به عنوان مدیر اجرایی ارشد سال انتخاب شد. 
تحت مدیریت استفانسون، AT&T تلاش می کند تا در معامله ای به ارزش بیش از 85 میلیارد دلار با Time Warner Cable ادغام شود. هرچند این تلاش ها بنا به دلایلی از قبیل آسیب رساندن این معامله غول به مصرف کنندگان آمریکایی تاکنون بی نتیجه مانده است. 

یک نسخۀ پیش خرید شده از ساعت استفانسون درeBay 415 دلار است.

TAG Heuer Kirium CL111A — $415مایکل کوربت، مدیر ارشد اجرایی Citigroup


مایکل کوربت مدیر ارشد اجرایی سیتی گروپ یکی از بزرگترین بانک های دنیاست. او از سال 2012 این پست را دارد. 
کوربت از بعد از فارغ التحصیلی اش از دانشگاه هاروارد در رشته اقتصاد در سال 1983 به عنوان مدیر ارشد اجرایی اروپا، خاورمیانه و آفریقا وارد این شرکت شد و در پست های رئیس بانک جهانی شرکتی، بانک جهانی تجاری و پیش از آن مدیر ارشد اجرایی هلدینگ ها خدمت کرده است. 

در تصویر، کوربت یک ساعت جاگر لی کولتر مستر پرپچوال کلندر به دست دارد. قیمت این ساعت در سایت Crown & Caliber 11500 دلار است.

Jaeger LeCoultre Master Perpetual Calendar Q149242A — $11,500این مطلب ادامه دارد...


ساعت مچی قدرتمندترین مدیران اجرایی (بخش دوم)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم