معرفی ساعت ژئوگرافیک پلاریس (Polaris Geographic WT)

حالت مطالعه
پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

به دنبال آغاز سری اسپورت پلاریس در نمایشگاه SIHH 2018 (دیماه 96)؛ این ماه، یِگر لِکولتر (Jaeger-LeCoultre) مدل جدید تولید محدود با نام پلاریس ژئوگرافیک دابلیو تی (Polaris Geographic WT) را معرفی کرد.
این ساعت مچی دارای قابلیت ساعت جهانی بوده و در قاب استیل ضد زنگ با ابعاد 42 در 11.54 میلی‌متر عرضه می‌شود. موتور ساعت نیز کالیبر 936A/1 است که می‌تواند 24 منطقه زمانی را با استفاده از حلقه بیرونی صفحه ساعت نمایش دهد.
 

polaris-geographic-wt1

با استفاده از پیچ تنظیم واقع در موقعیت ساعت 10، می‌توانید حلقه ساعت جهانی را به حرکت درآورده و بین شهر‌ها جابجا شوید. این کار به شما اجازه مشاهده 24 منطقه زمانی با ساعت تابستانی (که با یک ستاره و خط تیره پیش از نام آن شهر مشخص شده است) و ساعت استاندارد را می‌دهد. بعلاوه می‌توانید شب یا روز بودن را توسط رنگ زمینهء نوارِ داخلی 24 ساعته (رنگ زمینه سفید به معنای روز و رنگ زمینه تیره به معنای شب) مشاهده کنید.

polaris-geographic-wt1

صفحه آبی دودی ساعت دارای سطحی ناهموار است که با سطح شیاردار حلقویِ زیر صفحات (برای نمایش ساعت دوم، میزان شارژ باقیمانده و تاریخ)، تضاد جالبی ایجاد کرده است.
همانطور که می‌بینید لنگر کوک اتوماتیک دودی رنگِ توخالی ساعت با طرح نوارهای ژنو، از پس درب پشتی شیشه‌ای ساعت پیداست. پل اصلی ساعت با طرح نوارهای ژنو و سطح پلیت اصلی ساعت با طرح مرواریدی (perlage finish) پرداخت شده است. موتور کالیبر 936A/1 به کار رفته در ساعت با فرکانس 4هرتز کار کرده و در کل 305 قطعه دارد که 34 تای آن جواهر هستند.
 

این ساعت تا عمق 100 متر ضد آب بوده و محدود به تولید 250 عدد است که در بوتیک مخصوص یِگِر لکولتر با قیمت 13600 دلار عرضه می‌گردد.

معرفی ساعت ژئوگرافیک پلاریس (Polaris Geographic WT)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم