بو و اشترن (Bow & Stren) استرالیایی اولین ساعت غواصی اتوماتیک

حالت مطالعه
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

بو و اشترن (Bow & Stren) استرالیایی اولین ساعت غواصی اتوماتیک خود را معرفی می کند
بو و اشترین یک برند استرالیایی ساعت با 4 سال سابقه است که در حوزۀ میکروبرند به سرعت در حال به دست آوردن جایگاه خود می باشد. آخرین ساعت این برند، که اولین مدل غواصی اتوماتیک آن است که هفته گذشته در کیک استار به نمایش گذاشته شد، نمایشی از ایده آل های این برند است که بر کیفیت، قابل اطمینان بودن، و 100% عاری از کربن بودن تأکید دارند. 

Bow & Stren 1

بله حقیقت دارد، با فروش هر مدل ABYSS بو و اشترن یک درخت اوکالیپتوس آبی در جنگل آنیا استیت استرالیا کاشته می شود. بو و اشترن همچنین برای هریک از ساعت های خود ضمانت مادام العمر می دهد و هرگونه تعمیر یا تعویض قطعۀ ضروری را خود به عهده می گیرد، شما فقط با خریدتان راحت باشید. 
طراحی هر یک از سه مدل جدید – به رنگ مشکی مات، طلایی براق و نقره ای براق – بسیار مینیمالیستی است و تمرکز سودآور ساعت های غواصی اوایل دهۀ 1960 را به یاد می آورد. ساعت های 41.5 میلیمتری به دلیل وجود شیشۀ کریستالی ضخیم یاقوت کبود 2 میلی متری و قاب مهر و موم شده تا 200 متر در برابر آب مقاوم هستند. قاب ها با استیل ضدزنگ براق 316L ساخته شده و با لوگوی برند تکمیل شده اند. سوپر لومینوا برای روشن تر کردن اعداد، عقربه ها و عدد صفر روی قابل یک طرفه آن استفاده شده است. روی عدد 3، پنجرۀ سفید تقویم قرار گرفته است. موتور ساعت یک موتور مقاوم و مستحکم NH35A است که امکان ذخیرۀ قدرت تا 41 ساعت را فراهم می کند. 
مدل ABYSS بو و اشترن به 1200 قطعه محدود شده است و قیمت 329 دلار آمریکا می باشد. 

 

بو و اشترن (Bow & Stren) استرالیایی اولین ساعت غواصی اتوماتیک
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم