10 نقطۀ عطف در تاریخ ساعت های مچی (بخش آخر )

حالت مطالعه
چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

قسمت قبل...

5. اولین ساعت خلبانی IWC 1936:

اسکافهاوسن IWC Schaffhausen اولین ساعت خلبانی را به نام ساعت مخصوص خلبانی می سازد که دارای یک قاب دوار برای اندازه گیری زمان های سپری شده دارد.

6. کارخانۀ Lange & Sohne در 1945 تخریب می شود :

هواپیماهای روسی تنها چند ساعت قبل از اینکه معاهدۀ صلح امضاء شود، آن را تخریب می کنند کارخانۀ Lange & Sohne در گلاسهوت آلمان را بمباران می کنند.

7. اولین ساعت های اتوماتیک 1969:

اولین ساعت های اتوماتیک جهان معرفی می شوند. یکی از آنها، کالیبر 6139، اولین ساعتی که بازار را در دست گرفت، توسط شرکت سیکو ارائه شد؛ ساعت دیگر، ساعت معروف ال پریمرو، توسط شرکت زنیت، و سومی کالیبر 11، تولید مجموعه ای از شرکت هاست، هوور لئونیداس، بریتلینگ، دوبیوس دپارز، بورن و همیلتون.

8. ژان-کلود بیور و ژاک پیگت بلنک پین را خریداری می کنند 1983:

ژان کلود بیور و ژاک پیگت، روسای کارخانۀ تولید کنندۀ موتور فردریک پیگت برند از بین رفتۀ بلنک پین را خریداری کرده و آن را به عنوان یک برند ساعت تمام مکانیکی با موتورهای عرضه شده توسط فردریک پیگت مجدداً راه اندازی می کنند.

9. SMH که اکنون به عنوان گروه سوآچ معروف است، تشکیل می شود. 1983:

دو برند سوئیسی ASUAG و SSIH که از نظر مالی با مشکل روبرو هستند با هم ادغام می شوند و SMH (Societé Suisse de Microélectronique et d’Horlogerie) را تشکیل می دهند، که اکنون به نام گروه سوآچ معروف است. نیکولاس هایک این ادغام را مهندسی می کند و خود به عنوان مدیر ارشد اجرایی انتخاب می شود.

10. ساعت جدید رولکس، دیتونا 2000:

رولکس نسخۀ جدیدی از ساعت دیتونا که شامل کالیبر جدید داخلی 4130 است، معرفی می کند. این معرفی به معنای آن است که تمامی ساعت های مکانیکی برند رولکس اکنون دارای موتور داخلی هستند. این نقطۀ عطف ها بخشی از یک جدول زمانی 12 صفحه ای است که 100 سال اول تاریخچۀ ساعت ها را بررسی می کند.

 

10 نقطۀ عطف در تاریخ ساعت های مچی (بخش آخر )
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم