کرونوگراف کلاسیک هابلوت، سرامیک قرمز

حالت مطالعه
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

هابلوت مشارکت خود با ساعت پرفروش هنرمند فرانسوی، ریچارد اورلینسکی در سال 2017 آغاز کرد و پالت خود از ساعت های سرامیک رنگی را در سال 2018 با عرضۀ Big Bang Unico Red Magic بازلورد گسترش داد.

این مدل برای استفادۀ سرامیک رنگی برای اولین بار در ساعت، قابل توجه بود. با مدل کلاسیک فیوژن کرونوگراف اورلینسکی که اخیراً عرضه شده است، برند «Art of Fusion» (هنر امتزاج) این مواد نوآورانۀ قاب را با خطوط سه بعدی لبه تیز اورلینسکی ادغام کرده است.

Hublot Classic Fusion Chronograph Orlinksi Red Ceramic ، یک نسخۀ محدود با تنها 200 عدد، برای اولین بار در ژانویه در ژنو، همزمان با عرضۀ محصولات جدید هابلوت با 2019 SIHH عرضه می شود. 4 سال طول کشید تا تیم تحقیق و توسعۀ هابلوت سرامیک استفاده شده برای قاب 45 میلی متری زاویه دار این ساعت را بااستفاده از فرایندهای خاص که فشار و حرارت برای تولید سرامیک بدون آسیب زدن به رنگ، از ایده به تولید برساند. این فرایند تولید کاملاً داخلی منجر به یک فرمول سرّی شد که توسط چندین پتنت و حق انحصاری محافظت می شد. محصول نهایی آن سرامیکی است که نه تنها به رنگ قرمز بی نهایت دشواری دست می یابد، بلکه سختی بیشتری نسبت به سرامیک های قبلی است (1500 HV1 در برابر 1200 HV2). رنگ قرمز یادآور طرح 2004 اورلینسکی، کروکودیل وحشی، است که استفاده از سایه های قوی قرمز را به عنوان بخشی از سبک پاپ آرت آغاز کرد. شکل های لبه تیز هندسی و خطوط زاویه دار روی قاب و گوشوارک یقیناً طرح اورلینسکی هستند.

hublot_classic_fusion_orlinksi_redceramic

درون صفحۀ پولیش شدۀ قاب کریمسون – و ویوی کامل لپس صفحۀ باز، با پایۀ یاقوت کبود، با عقربه ها، اعداد و صفحۀ یاقوت کبود، موتور خودکار هابلوت قرار دارد – HUB1155 با ذخیرۀ 42 ساعتۀ نیرو و فرکانس 28800(4 هرتز). صفحۀ کوچک روی ساعت 9 ، 30 دقیقۀ سپری شده را نشان می دهد، در حالیکه ثانیه شمار روی ساعت 3 قرار دارد. تقویم روی ساعت 6 است. ساعت روی یک بند لاستیکی قرمز با گیرۀ استیل سیاه رنگ نصب شده است.

 

کرونوگراف کلاسیک هابلوت، سرامیک قرمز
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم