بلنک پین (Blancpain) فیفتی فاتومز اتوماتیک

حالت مطالعه
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

بلنک پین (Blancpain) فیفتی فاتومز اتوماتیک (Fifty Fathoms Automatique) را در قاب تیتانیوم جدید عرضه می کند
بلنک پین مانند تمامی برادانش در بخش لوکس گروه سوآچ، در نمایشگاه ساعت بازلورد حضور نخواهد داشت، بنابراین این آگهی «پیش نمایش بازلورد» نیست. با این وجود، سوییس میسون ارجمند با بررسی جدیدترین عضو در مجموعۀ محبوب و رو به رشد فیفتی فاتومز – اولین مدل فیفتی فاتومز اتوماتیک را که در قاب تیتانیوم عرضه خواهد شد، مورد مرور قرار داده است. 

blancpain_fiftyfathoms_automatique_titanium

 
قاب این ساعت 45 میلی متر قطر دارد و جلوۀ ابریشم گونۀ صیقلی به آن داده شده است. این پوستۀ خارجی محکم اما کم چگالی با مقاومت 300 متر زیر آب و ضخامت 4/15 میلی متر، چندان سبک تر از مدل های پیشین از جنس استیل در مجموعۀ فیفتی فاتومز نیست، اما بسیار مقاوم در برابر ضربه و خوردگی است، و برای غواصان عمق زیاد که این ساعت اسپرت لوکس برای آنان ساخته شده است، ایده آل می باشد. این ساعت که زمینه های اصلی طراحی خود را از اولین ساعت فیفتی فاتومز عرضه شده در دهۀ 1950، و مدل های به روزتر امروزی عرضه شده در سال 2007 گرفته است، دارای یک صفحۀ سیاه رنگ و یک قاب چرخندۀ تک سویه با شیشۀ برجستۀ ضد خش ساخته شده از یاقوت کبود می باشد. اعداد و عقربه های ساعت برای خوانده شدن راحت در نور کم یا اعماق دریا دارای روکش سوپر لومینوا (Super-LumiNova)  هستند. یک پنجرۀ تقویم – شاخصی که برای اولین بار در سال 2007 به فیفتی فاتومز افزوده شد) در موقعیت 4:30 قرار دارد. 
blancpain_fiftyfathoms_automatique_titanium  
درون قاب، موتور 1315 اتوماتیک بلنک پین، موتوری که استحکام و عملکرد زمان سنجی بالای آن ثابت شده است، زیر صفحۀ یاقوت کبود می تپد. سه فنر اصلی آن که به صورت سری به هم وصل شده اند ذخیرۀ نیروی عظیمی را برای 120 ساعت یا پنج روز فراهم کرده و در عین حال منبع انرژی دائمی را تضمین می کنند. موتور یک فنر تعادل دارد که از سیلیکون ساخته شده است، ماده ای که مشخصات کلیدی آن – چگالی پایین که باعث سبکی آن می شود، مقاومت قوی در برابر ضربه، و نفوذناپذیری در برابر میدان های مغناطیسی – به حصول اطمینان از هندسۀ دقیق فنر کمک می کنند و بدینوسیله تقارن موتور را بهبود بخشیده و در نتیجه، دقت ساعت را افزایش می دهند. استفاده از سیلیکون ساعت سازان نبلنک پین را قادر ساخت تا از دست لایه داخلی آهن نرم که موتور فیفتی فاتومز را در برابر مغناطیسم محافظت می کرد، رها شوند، و بتوانند به موتور مدرن 1315 اجازه دهند تا هاوت هورلوگری (haute horlogerie) دقیق خود را نمایش دند. موتور 1315 همچنین دارای یک چرخ تعادل محکم با چهار پیچ مربعی شکل طلای میکرومتری برای بهبود دقت و تنظیم بهتر ساعت می باشد. 
blancpain_fiftyfathoms_automatique_titanium  
فیفتی فاتومز اتوماتیک بلنک پین با یک بند الهام گرفته از دریانوردی از جنس کرباس بادبان (Ref.5015-12B30-B52A)  و بند سیاه رنگ NATO (Ref.5015-12B30-NABA) عرضه شده اند. 

 

بلنک پین (Blancpain) فیفتی فاتومز اتوماتیک
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم