HYT H0 «زمان ارزشمند است»

حالت مطالعه
چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

HYT H0 «زمان ارزشمند است» نوع جدیدی از نمایش زمانی کریستال مایع عرضه می کند
HYT به گسترش افق های امکانات با نمایش زمانی میکروسیال ادامه می دهد، و امسال یک مدل جدید را در مجموعۀ H0 خود معرفی می کند که نوآوری فنی لوله های مایع رنگی اختصاصی خود را با جزئیات زیبایی شناختی یک صفحۀ تزئین شدۀ رنگارنگ ترکیب می کند. 

HYT H0

ساعت H0 Time is Precious از برادرهای خود در خط تولید «ساعت های هیدرومکانیکی» HYT متفاوت است، و این به خاطر صفحۀ جالب توجه آن است که از سیلیکون مونوکریستالی ساخته شده است که به دقت بسیار با استفاده از لیزر برش داده شده است تا تزئینات ویژه ای پیدا کند که HYT را با «کوبیسم سه بعدی» قابل مقایسه می کند. هر صفحه از 63 وجه آینه دار تشکیل شده است که هر یک در یک طراحی شیشه ای روی یک زاویه به آرامی خم شده اند که با حرکت دست دارندۀ ساعت جلوه های نورپردازی متفاوت ایجاد می کنند.

طبق سنت HYT ، ساعت با تعامل دو مایع سیال مخلوط نشدنی – یکی قرمز و یکی شفاف – درون یک لولۀ مویرگی از جنس شیشۀ بوروسیلیکاتی که از بیرون با اعداد خاکستری رنگ مدرج شده است، نمایش داده می شود. دقیقه ها روی یک صفحۀ تک عقربه ای در ساعت 12 نشان داده می شوند که از یاقوت کبود ساخته شده است، با اعداد خاکستری رنگ و عقربه ای که با سوپر لومینوای سفید پوشیده شده است. چهار منفذ روی صفحه ذخیرۀ نیرو (در ساعت 9)، ثانیه ها (بین 3 و 4)، و دو سیلندر چند لایه (بالای ساعت 6)، را نشان می دهند که مایع را از طریق لوله های مویی هماهنگ با نوسانات موتور پمپ می کنند.

قاب استیل ضدزنگ HYT 10 Time Is Precious به قطر 8/48 میلی متر و ضخامت 7/18 میلی متر با یک تاج تیتانیوم با روکش DLC و کریستال گنبدی شکل یاقوت کبود که اعداد ساعت خاکستری رنگ روی آن حک شده اند، قاب بزرگی است. همچنین، روی حلقۀ فلزی دور قاب، عبارت «Time is Precious» به معنای زمان ارزشمند است، حک شده است. درون ساعت، پشت صفحۀ پشتی شفاف قاب، یک موتور اختصاصی دستی با فرکانس 28800vph و ذخیرۀ نیروی 65 ساعته قرار دارد. این مونتاژ را بند لاستیکی شفاف با گیرۀ تیتانیومی تکمیل می کند.

 

HYT H0 «زمان ارزشمند است»
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم