ساعت غواصی جدید برمونت (Bremont)

حالت مطالعه
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ نویسنده | مترجم:

برمونت (Bremont) ساعت غواصی جدید خود، سوپرمارین S300 (Supermarine S300) را با صفحۀ سفید عرضه می کند 

برمونت یکی از قابل توجه ترین برندهای ساعت بود که پس از نمایشگاه 2016 در بازلورد تقویم نمایش تجاری را ترک کرد. برمونت به جای به نمایش گذاشتن محصولاتش در نمایشگاه های صنعتی بزرگ، ترجیح داد تا عرضه های خود را در غرفۀ خود در طول یک مجموعه ایونت سالانه در لندن و نیویورک در طی دو سال گذشته اعلام کند. در اوایل این هفته، این برند بریتانیایی نمایشگاه لندن خود در سال 2019 را برگزار کرد و تعدادی از عرضه های جدید خود را معرفی نمود. اولین عرضه ای که می خواهیم آن را معرفی کنیم، آخرین مدل خط تولید ساعت غواصی سوپرمارین S300 است. 
bremont-s300

مجموعۀ سوپرمارین به طور کلی ستون برند برمونت است. آن بخشی از هویت برند در این دهه بوده و دارای چندین زیرمجموعه است. به عقیدۀ من، این مجموعه خانۀ برخی از جذاب ترین طرح هایی است که برمونت از طریق ایجاد تعادل بین سبک های هوانوردی که تمام عرضه های برمونت دیده می شود، و هویت اصلی دریایی خود تولید کرده است. سوپرمارین S300 در سال 2017 به عنوان یک ساعت غواصی فشرده و متمرکز بر سبک زندگی ارائه شد. قطر قاب آن 40 میلی متر بوده و تا 300 متر زیر آب مقاومت دارد که با سوپرمارین S500 سال 2009 که قاب 43 میلی متری داشت و تا 500 متر زیر آب مقاومت داشت. 
bremont-s300 برمونت جدید سوپرمارین S300 سفید شباهت های فنی زیادی با مدل های قبلی S300 دارد. ابعاد آن تقریباً یکسان باقی مانده است (40 میلی متر در 13 میلی متر) و همین طور موتور کرونومتر BE-92AE با ذخیرۀ نیروی 38 ساعتی. قاب استیل ضدزنگ ساخت اختصاصی تریپ تیک برمونت را نشان می دهد. مقاومت در برابر آب به 300 متر رسیده است، و این تا حدی به دلیل پیچ شدن پشت قاب است که هواپیمای آتشبار سوپرمارین در آن حک شده است، تمرکز برمونت در تاریخچۀ هوانوردی. کریستال یاقوت کبود گنبدی شکل است و ضدانعکاس شده است. یک پنجرۀ تقویم با رنگ همخوان روی ساعت 3 قرار دارد. اعداد و شاخص ها با سوپرلومینوا (Super-LumiNova) پوشیده شده اند، همین طور عقربه های نیکلی. 
 
آنچه که سوپرمارین S300  سفید را از مدل های قبلی متمایز می کند، در وهلۀ اول به صفحۀ سفید رنگ شدۀ آن مربوط است که با یک قاب سرامیکی آبی تیره کامل می شود. پس از سوپرمارین واترمن (Supermarine Waterman) که تابستان گذشته در مجموعۀ S500  عرضه شد، این اولین صفحۀ رنگ روشنی است که درون سری S300 دیده می شود. اگرچه ساعت های غواصی با صفحه های سفید لزوماً نارایج نیستند، اما تعدادشان نسبت به رنگ های مشکی، خاکستری یا آبی کمتر است.

عرضۀ گزینه های روشن تر به عنوان یک تضاد خوب برای بقیۀ مجموعۀ S300 به شمار می رود. رنگ بندی جدید، با مطابقت با کل خط S300، باید برای کسانی که به ساعت های غواصی به عنوان ساعت های روزمره علاقمند هستند، در مقایسه با کسانی که به آنها به عنوان یک سرمایه گذاری حرفه ای نگاه می کنند، جذاب باشد.

 

ساعت غواصی جدید برمونت (Bremont)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم