مجموعۀ نوموس دو (Nomos Duo)

حالت مطالعه
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

بازگشت به اصول: مجموعۀ نوموس دو (Nomos Duo)
برند آلمانی، برای همراهی کردن با مدل های اسپرت تانژانت و کلاب (Tangente and Club Sport) که زمینۀ جدیدی را برای نوموس در حوزۀ ساعت های 40 میلی متری و بیشتر فراهم می کنند، در بازلورد 2019 اعلام کرد که اکنون چهار مدل از معروف ترین طراحی های خود (Tangente, Orion, Ludwig, Tetra) را در قاب های 33 میلی متری و کمتر با ترکیب دوتایی (Duo lineup) عرضه می کند. 
Nomos Duo Orion Nomos Duo Tangente

نوموس، همراه با ابعاد کوچکتر، در ظاهر هر ساعت نیز تغییراتی ایجاد کرده است تا نسبت ها حفظ شوند. برخلاف سایر ساعت های مجهز به کالیبر آلفای تولید شده توسط خود برند که به صورت دستی کوک می شود، خانوادۀ دوو (Duo) هیچ صفحۀ ثانیه شمار کوچکی برای محافظت از فضای ارزشمند صفحۀ ساعت ندارد؛ در عوض، عقربه های ساعت شمار و دقیقه شمار در مرکز قرار صفحۀ نقره ای گالوانیک قرار دارند. هر دو عقربه اکنون از طلا ساخته شده اند که به تون سرد این مجموعه گرما می بخشند. جزئیات دیگری که از تولیدات اخیر هر چهار ساعت تغییر کرده اند شامل حذف پنجرۀ تقویم و انتخاب مجهز ساختن ساعت به یک پشت قاب بسته است. 

Nomos Duo Tetra Nomos Duo Ludwig

من یکی از طرفداران پروپا قرص تغییرات اخیر نوموس هستم، مخصوصاً در رابطه با رشد خانوادۀ موتورهای داخلی نئوماتیک. پایه و اساس نوموس برای سال ها در ساعت های کوک دستی زیر 40 میلی متر بود، بنابراین، دیدن گزینه های جدید زیباست. 
قیمت مجموعه نوموس دوو از 1380 دلار برای دوو لودویگ آغاز شده و تا 1660 دلار برای دوو تترا ادامه دارد. مجموعۀ نوموس دو (Nomos Duo)
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم