کرونو ابرهارد و کو (Eberhard & Co.) کوادریفوگلیو ورد (Quadrifoglio Verde )

حالت مطالعه
شنبه ۱ تير ۱۳۹۸ نویسنده | مترجم:

عرضۀ محدود کرونو ابرهارد و کو کوادریفوگلیو ورد: بزرگداشت آلفا رومئو
ابرهارد و کو (Eberhard & Co.) - در کنار برندهای گروه سوآچ (Swatch Group) و گروه موادو (Movado Group)، کروم (Corum)، ریموند ویل (Raymond Weil) و غیره – از ساعت سازان در حال توسعه ای بود که امسال از شرکت در نمایشگاه ساعت بازلورد خودداری کرد، پس ما باید منتظر باشیم تا ببینیم این برند ارزشمند سوئیسی با ظاهر ایتالیایی چه چیزی برای سال 2019 به تیترهای مجلات عرضه خواهد کرد. اولین نگاه ما هفتۀ گذشته به رویداد کوتور تایم (CoutureTime) در لاس وگاس بود که در آن ابرهارد کرونوگراف کوادریفوگلیو ورد (Quadrifoglio Verde Chronograph) را عرضه کرد، یک عرضۀ محدود در 250 قطعه که در بزرگداشت تاریخچۀ اکتان بالای خودروساز ایتالیایی آلفا رومئو (Alfa Romeo) تولید شده است. 
Eberhard & Co. Quadrifoglio Verde Chronograph این ساعت با قاب 43 میلی متری از استیل ضدزنگ، در طرحی آشنا برای طرفداران مجموعۀ تازیو نوولاری (Tazio Nuvolari)، با جلای صیقلی و دکمه های کرونوگراف تولید شده است. درون قاب با ضخامت 5/13 میلی متر و مقاومت در آب 30 متری آن، یک موتور اتوماتیک سوئیسی (که شاید ETA 7750 باشد) قرار دارد که عقربه های ساعت شمار، دقیقه شمار و ثانیه شمار و نمایشگر کرونوگراف روی صفحۀ سیاه را به کار می اندازد.

 
روی صفحه، که اعداد و شاخص های آن بازتابی از داشبورد آلفا رومئو است و در لبه با یک مقیاس کلاسیک تاکی متر مرزبندی شده است، صفحۀ کوچک ثانیه شمار روی ساعت 9 بلافاصله توجه را به خود جلب می کند، که به شکل یک شبدر چهار برگی سبز رنگ درون یکک مثلث سفید طراحی شده است. این نماد سنتی خوش شانسی از سال 1923 یک نماد مشهور برای آلفا رومئو و برجسته ترین و سریع ترین مدل های آن بوده است. یک عقربۀ کرونوگراف مرکزی با نوک قرمز ثانیه ها را می شمارد، در حالی که صفحۀ کوچک روی ساعت 12 و 6 به ترتیب دقیقه ها و ساعت های کرونوگراف را می شمارند. 
Eberhard & Co. Quadrifoglio Verde Chronograph این کرونوگراف روی یک بند سیاه از جنس پارچۀ ضدآب قرار گرفته است که روی بست آن لوگوی ساعت حک شده است. قیمت خرده فروشی آن 5920 دلار است و هنوز در مورد اینکه چه تعداد از آن در ایالات متحده موجود خواهد بود، صحبتی نشده است. کرونو ابرهارد و کو (Eberhard & Co.) کوادریفوگلیو ورد (Quadrifoglio Verde )
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این محتوا فقط با ذکر منبع و آدرس " سایت ایران تایمر " مجاز است.
محصولات پیشنهادی ما برای شما
نظرات کاربران
مرتب سازی بر اساس:
عضو شوید، نظر خود را ثبت کنید، امتیاز بگیرید و رایگان محصول بخرید اطلاعات بیشتر
کد امنیتی را وارد نمایید. تغیر کد امنیتی
ثبت به عنوان میهمان ورود و ثبت نظر
آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم